Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Spiderman 3

scorch

Öne çıkan mesajlar

• 4 hafta sonra ...
Bugun itibariyle Fransada 1 mayis hediyesi olarak mi bilinmez vizyona girmistir,ben daha gidip seyredemedim o ayri,ahh su vizeler,puufff....

Edit:Gerci o filmi fransizca izlemek ayri bir eziyet olacak.

[ Mesaj 01 Mayıs 2007, Salı - 20:53 tarihinde, Khirsah tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar şunu açıklığa kovuştursak bi deli oldum herkes venom diyor, herkes venom diyor. Spiderman burada venomla kapışmıyor alla alla :D . Spider-man ile symbiote un birleşimini konu alıyor. Yani spiderman in karanlık yüzü. orada gözüken symbiote tur. Venom symbiote ile eddie brock un birleşmesinden oluşan ve ikisnin de spidermanden aşırı nefret etmesinden dolayı oluşan ultra aşmış bir symbiote modelidir. LÜtfen yetti artık cnaıma tak etti :P
Sosyal ağlarda paylaş

En iyi Spider-Man filmiydi tartışmasız ama yetersizdi her zaman ki gibi.

Yani nasıl desem; (izlemeyen bakmasın)

[spo]Spider-Man ve Green Goblin JR birlikte Sandman ve Venom'a karşı savaşırken çok etkilendim.Hatta sonunda duygulandım bile,olamaz diye haykırmak geldi içimden.Çok harikaydı o sahneler yani tüm film oradan kazanıyordu bana kalırsa[/spo]

Öyle işte,olaylar çok hızlı aktarılmıştı ama yine en iyi şekilde aktarılmıştı.Nasıl Yüzüklerin Efendisi'nin %50 kusursuzu bile çekilemeyecek durumdaysa Spider-Man gibi bazı çizgi romanlarda benim gözümde öyledir.

Ha derseniz cidden iyi filmdi.10 üzerinden 7.5 veririm.Beklediğimi verdi.

En nefret ettiğim olay ise ya bu New York halkı ne kadar şak şakçı,her şeyi alkışlıyorlar :D

Ayrıca;
[spo]Ya Harry'e (green goblin jr) yazık.Film boyunca yaklaşık 6 kez kafasına darbe aldı.Hani vurma salak olacak derler ya,yazık çocuğa :D [/spo]

Birde bir şey dikkatimi çekti; (filmden değil)
[spo]Yan koltukta oturan seksi esmer kız,OWWWH[/spo]

bitti :D

[ Mesaj 04 Mayıs 2007, Cuma - 14:22 tarihinde, DarKRideR tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...