Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türkiye-Norveç

Lucky

Öne çıkan mesajlar

Yok o Fatih Terim'i bi anda world class bir efsane ilan etmek nekadar yalnışsa Fatih Terimi bi anda dibe sokmakta yalnış

En gerçekçi we cesur yorum gelmiş arkadaştan bak bunu kabul ediyorum ama Fatih Terim'i Şansa indirgemek hata..

Ben bir Fenerbahçeliyim.. Ben iyi bir Fenerbahçeliyim.. Hatta ben Gereğinden Fazla Fanatik bir Fenerbahçeliyim

Fatih Terimden Nefret ediyorum bir Galatasaraylı sonuçta. Bu takımda oynayan Sabriye hiç bi sempatim yok Hakan Şükür Interde golünü atınca alkışlamıştım ama sevmem..

Fakat..

Fatih Terim gözümde Başarılı bir teknik adamdır.
Sabri'ye Helal olsun
Hakan Şükür : İyi anılması gerekirken kendini rezil edem bir Futbolcu olarak gözümde kalmıştır.. Ama tarihte adı hala geçecektir..

Daum konusuna geliyim..

Fenerbahçenin şu son 4 senede Aldığı 2 Şampiyonluk 1 2. lik ki Bu senede Şampiyon olacağımıza inanıyorum.. 3 Şampiyonluk olarak nitelendiricem..

Bu kadro yapısı bu yönetimi Sen git Türkiyede Lig B klasman grubunda takım çalıştıran adama wer O adam 4 senede 4 şampiyonluk alırdı..

Fakat 2000 Yılında nekadar başarılı istekli bir kadroya sahip olsada O Galatasarayı her Babayiğit UEFA kupası şampiyonu yapamazdı .. Bu açıdan Fatih Terim başarılı bir çalıştırıcıdır..,

Ha Efsanemidir o ayrı konu .. Efsane olsaydı son gelişinde Galatasaraydan Adeta İstifaya zorlanarak kısacası Kovularak gitmezdi
Sosyal ağlarda paylaş

hakan ı önceden kaçırdığı için suçlardık
şimdi onu da yapmıyor

ama hala onun kadar defansı meşgul eden yok, defans oyuncuları cs deki hostagelar gibi hakanı takip ediyor, kendisi bir şekilde bırakana kadar bu boşlukları doldurmaya öğrense bizim takımdakiler, illa ki bırakcak o zman manyak golcülerimiz olur.

bizim takım oyucu açısından bir sorunu yok, bir kötü olsa diğerinin açığını kapatcak kadar yetenekliler, ama takım olarak oynamayı bilmediklerin genelde patlıyoruz

en basiti emrenin her topa atlaması, hamitin sabriye güvenmemesi, volkanın kendine güvenmeyip kendi koridorunu ofansta yalnız bırakması
Sosyal ağlarda paylaş

Hamit iyiydi, gol attığı için değil, zaten ikinci golde gayet kötü bi vuruş yaptı, ama oyunda iyiydi.

Hakan her zamanki gibi, bırakması lazım, dolmuş onun zamanı.

Tümer bence çıkmamalıydı, sabri çıksa tümer kanatta oynasa daha iyi olur gibi geliyo bana.

Fatih Terim de bence iyiydi, yanlışını devre arasında anlayan başka teknik adam yok memleketimizde, önceden kafalrında kurdukları oyunda 70dk ısrar ediyolar genelde. Terim cesur.

Tuncay yine iyilerdendi, Aurelio da. Emre'yi beğenmedim, eski Emre ile alakası yok.

Defansımız da iyiydi. Servet hiç fenerli servet gibi değildi, Emre Aşık da, o da çok iyi oynadılar. Gollerde yapacakları bişey yoktu zaten. İlk golde belki ofsayta çıkmada hata yaptılar, ama olur o kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

aktiftablet, yanlış anlamışsın olayı. evet her forveti bir defans illaki tutar. işte hakan'ı bir tane daha tutuyor. maçı iyi izle lütfen, göreceksin, bir önünde bir arkasında...

bu arada yunanistan maçını bilmem de bu maç harbi bala oldu, gerçi tuncayın atamadığı pozisyonlarda ağlıyordum neredeyse, ... futbolun adaleti diye ama attığımız goller de malum, yine hamit sağolsun, gol atmadan önce de çok iyiydi. Açıkçası ben Hakan ve Gökdeniz hariç herkesi beğendim, Tuncay da Tuncay'a göre vasatın çok altındaydı.. Volkan'ı ise çok beğendim topa değmedi galba iyi yaptı direklere bıraksın işi..

Bir de klasik oldu bunu söylemek ama, yapılan yorumlardan, ismin altındaki bayrak hemen ortaya çıkıyor.. Biraz futboldan anladığınızı hatırlatın kendinize lütfen..
Sosyal ağlarda paylaş

Bir de, bu galibiyet şans, bundan önceki şans ama, bir adam 5 maçta, üstelik hiç kendi evinde maç yapmadığı bu 5 maçta 13 puan alabiliyorsa uluslararası seviyede, kusra bakmayın ama bu adam başarılıdır. Onu yapamayanlar da vardı, sizin gibi new star soccercıları yeşil sahalarda gördük işte ersun yanal, gidip iki itfaiyeci dört terzinin takımlarına yok habeşistan bangladeş ayarında takımlara yenildi..

ey fatih terimin bütün hayatını şans olarak gören vatandaşlarım.. ismini hatırlamadığınız hödö teknik adamın bıraktığı eser bırak uefa kupasını, yayla kupasını bile zor kazanırdı, fatih terim bu işi bir yılda yapmadı, 4 yılda aşırı harcamalarla yapılan bir işti o uefa kupası şampiyonluğu. ha aşırı dediğim de 100 milyon dolar, bugün kümeye oynayan bir premier lig takımının iki sezonluk maaş + transfer bütçesi. ama bize göre aşırı o ayrı. bence dünyanın bütün büyük takımlarının gelmiş geçmiş tüm efsane sayılan hocalarının da topu şanslıymış o zaman, onların da kadroları çok iyiydi sonuçta.. onlar kazanmadı ki, oyuncular kazandı.. var mı böyle kör bir futbol anlayışı, iğrenç bir bakış açısı?

ne getirelim yerine? oğuz çetin? rıdvan? şifo memet? feyyaz uçar? eminim bunlardan birini seçip şu daaa iyi abee dicek biri de çıkar, eminim ya...
Sosyal ağlarda paylaş

Sabrinin orda oynamasinin sebebini norvecin 7 numarasinin cok hizli ve atak oynuyor olmasindan kaynaklaniyor onu oraya koyarak bir kademe anlayisi yerlestirmeye calismis hoca.

Yani lutfen simdi bu isler oyle sag ayagiyla oynayamayan oyuncu orda oynamaz ile olmaz.. Birincisi futbolcu isen her 2 ayaginlada oynayacaksin bak Hamit e adam sagdan soldan ortadan koseden bucaktan kim varsa karsisinda siliyor ofansta iyi defansta iyi... Adamin cektigi sutuda oyle hafife almayin tam bir bombaci adam..

2. oyle bu maclara bu saglak saga bu solak bunu sola diye koymuyorlar heralde herkesin belli bir adami var gokdeniz birsey yapmadi diyorsunuz arkasindaki herif bir an yanindan ayrildimi.. Aradada bir kalite farki var adam Liverpool da oynuyor.. Tuncaya en az 2 kisi bastilar.. Emre ortada bos bos dolasti diyorsunuz ama hamit ve emre disinda atak yonunu degistiren adam gordunuzmu 1-2 kere baskalari yapti ya taca gitti yada 5 metre gerisine dustu..

tamam kendinizce kotu olabilir fln diyebilirsiniz ama Fatih Terime kotu teknik direktor demek.. Bilmiyorum biraz komik geliyor bana..

Takim istedi diye sampiyon oldu diger takimlar ne dedi? Yav Fenerliler cok istedi biz bu sene istemeyelimmi?
Sosyal ağlarda paylaş

Of abi çok daha iyi oynadık ama bi atamadık golleri. Hakan Şükür'den başka forvet mi yok ya? Mehmet Yıldız'la başlasaydı keşke.. Sad

Gökdeniz'in direkten dönen topu girseydi 4-2 5-2 olurdu o maç.

Ayrıca Fatih Terim de gayet iyi teknik direktördür. İki maçta da harika taktikler verdi, doğru kadrolar çıkardı. (Hakan Şükür hariç iki adam tutsa da 1 adamın tuttuğu ama gol atabilen adam tercih edilmeliydi bence) ' maçta da çok daha iyi oynadık, kaleciler hata yaptı diye bala kazandık denemez. Norveç kalemize 2 kere geldi, biz ablukaya aldık. Şanssızdık ama maçın sonuna doğru döndü. Dönüş o dönüş. Ersun Yanal olsa bu maçlardan bu kadar puanı, 1 kere bile kendi ülkesinde oynamadan, taraftarıyla oynamadan, o kadar eksiklerle hayatta çıkaramazdı. Değerini bilin adamın, saygı duyun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...