Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hulk

THARKAS

Öne çıkan mesajlar

az once ızledım tek kelımeyle berbat bir film
bu kadar kotu anımasyonlar olamaz
hulkun elbısesı hep aynı ve bazen yok olup gelıyor tıpkı dandık oyunlardakı karakterlerın haraket ederken grafıklerının kayması gıbı
cok cok cok uzun ve bır o kadarda sacma bır fılm
sakın gıtmeyın cıkınca[hline]
With each kill I grow wiser... with every added wisdom I grow stronger -Artemis Entreri
Sosyal ağlarda paylaş

Hulk karakterinide sevmem zaten yesil dev muhabbeti cok komigime gidiyor.[hline]Hepimiz aslında n adet yüzü olan birer prizmayız.
-Estel Anorien-

Playlist icin tiklayin

Chemical, 25 June 2003 21:33 tarihinde hayatinin en düzgün lafini etmiş ki o da şöyle birşey:

Havaya zıplamış araca birkaç saniyelik zıplama hareketi "Uçan araç" sıfatını kazandıramadığı için air Force One adını almaz
Aracın "Uçan araç" sıfatını kazanması için uçmak için dizayn edilmiş ve yer üstündeki faaliyeti havadakinden daha fazla olmamalıdır

Sosyal ağlarda paylaş

tharkas'ı anladım da diğer arkadaşlar seyredip de mi beğenmemiş yoksa onun yorumuna göre mi konuşmuş anlayamadım.. :) o kadar kötü bir film yapacağını sanmam pek ang lee'nin..[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Bütün hayallerimi suya düşürdünüz küçüklükten beri bir hulk hayranı olarak spiderman filminden beri bekliyorum ilk fragmanı orda görmüştüm püff.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Cuce Berserker of mid/pry
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...