Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

saçma sapan lanet olsun...

Villians

Öne çıkan mesajlar

Bir gecenin sonun nasıl sona ermesini isteyebilirdim ki...çok fazla birşey bekliyormudum sanırım yada kendi içimde birşeylerimi yanlış oturutmuştum...
görülmesini mi istiyordum napıyordum ben...
öylece durmak istedim vakit geçsin istedim ...
şu anda bile saçmalıycam birşeyler olsun isticem... ama olmayacak biliyorum boşun hepsi boşuna kendi kendime ölesine kalıcam...
ama bağıramıycam...bilmek istemiycem
sakın bana düzenli cümlerden bahsetmeyin öyle yazıcam ve sizde okuyup ne anlama geldini anlamaya çalışacaksınız...benim bile anlamadım bu saçma sözcükler bana yardımcı olucak...
ironik çok ironik
çok zavallıca... mutluluk sizin yaratınız benim yarattığım değil hatta o bile yaratmadı biz böle kapıldık ve sanki varmışçasına yaşadık sonuç hep yine bişi aradık ama hayır aramamalıydık....bilmiyormuyduk ki bir sonucu olamaycak....
al işte başladım yine boktan hissediyorum hiç hissetmediğim kadar boktan....
ama çözümü yok malesef yok yani birşeyleri yerine koymaz ölesine geçiyormuş gibi davramam çünkü düzelmicek sadece öylemiş gibi olacak...
peki ben bu andan sora nasıl hissdeceğim ne hisseceğim
bilmiyorum...
tek baktığım şu anda bu odaki lanet boşluk...
sevmekten başka birşey yapamayacağım üzgünüm çok üzgünüm....
Sosyal ağlarda paylaş

Yazıya yorum;
Hoş olmuş, düşündürüyor, duygulandırıyor. Ellere sağlık.

Villians'a yorum;
1. Bana trip atma, bana darılma. Msnde 2 kelam etmesem de seni çok seviyorum kardeşim benim.
2. Hiçbir şeyi kafana takma, dert etme. Hayat zaten kısa, stres ile daha da kısaltma.
3. Herşey geçecek, biz yine 4 kişilik grubumuzla ortalıkta dolaşacağız. Ve bunlardan 2 kişi siz ikinizden başkası olmayacak.

Cthulhu'ya yorum;
1. Telefonda 2 kelam, adam akıllı konuşamasak da seni çok seviyorum kardeşim.
2. Olan olmuş. Geçmişi düşünerek, geçmişte yaşayarak, hayatının kalan süresini geçmişte yaptığın hatalara harcayarak vakit kaybetmektense önüne bak. Önündeki mutluluğa. Önünde sadece seni bekleyen ve beni çok seven meleğe bak.
3. Herşey geçecek, biz yine 4 kişilik grubumuzla ortalıkta dolaşacağız. Ve bunlardan 2 kişi siz ikinizden başkası olmayacak.

İkinize de yorum;
Anlaşıldı. İkinizle de o günden sonra pek ilgilenmedim. Tamam kabul ediyorum, özür dilerim. Her şey benim hatam. Ama yeter artık. İşimi gücümü bırakıp ikinizle ilgilenicem bundan sonra. Hatta o kadar ki "Sez, yeter artık ya." diceksiniz. İkinizi de çok seviyorum canlarım benim. Gerçekten çok seviyorum. Ama birlikteyken çok daha tatlı oluyorsunuz emin olun ;)

Sende ordan kıskanma kıs. En çok seni seviyorum tamam =P
Sosyal ağlarda paylaş

Duydum ki yola gelmişsiniz. Aferin size o zaman. Fakaaaaat. Bu sizin benden ciddi bir dayak yemeyeceğiniz anlamına gelmiyor. Önce şu demorah'ı bi hallediyim başıma iş açtığı için. Sonra sıra size gelecek. Unutacağımı filan da zannetmeyin. Alırım ayağımın altına.

Sanada +1 Arenda hanım =) Canım benim =)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...