Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bursaspor Kongresi ve fenerbahçe... ( Yorumsuz )

Lucky

Öne çıkan mesajlar

said:
biliyoruz canım üstüne basa basa söylemene gerek yok....

Öncelikle bana böyle hitap şeklinde bulunma 1,ayrıca tertemiz şampiyonluklar hakkında konuşma bu 2..

Türkiye'de her takımın geçmişinde karanlık sayfalar vardır,ama bu ülke de hukuk olsa hepsi ortaya çıkardı,Bizde biliyoruz 8-0'ları,zalat'ları,ya da 90+6 arif yere yattı olaylarını ama geçmiş geçmişte kalmıştır..Bunları sonu gelmez,adam akıllı tartışana yapacakasan,yapalım ama senin amacın belli ortalığı germek,kahvehane muhabbeti yapmak..
Sosyal ağlarda paylaş

parazitler lafını kime karşı kullandın,evet ben gs hakkında yazdım parazit ben mi oluyorum,lafı atıp ortalığı bulandırma,çık adam gibi kime dediysen söyle!bu forumda kimseye karşı rencide edici kelimeler kullanmadım,bazen ne dediğinizi kulağınız duysun...
Sosyal ağlarda paylaş

yok gecen mac yorumundada soylemistim.

lucky maci izledinmi? eger izlediysen ve o maca satilmis diyebiliyorsan ben sana ne diyim. futbolun F sinden anlamayan birisisin demektir.

Bursasporun baska lobisiymis mobisiymis bizi irgalamaz o macta fener 4 tane tıpamıstır, ılk yarı bursanında oynadıgı futbol ortadadir.

gecin bunlari yani komik duruma dusmeyin. Fenerbahceyi bursayi dusuneceginize kendi takimim niye bu hallerde diye dusunun..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Türkiye'de her takımın geçmişinde karanlık sayfalar vardır,ama bu ülke de hukuk olsa hepsi ortaya çıkardı,Bizde biliyoruz 8-0'ları,zalat'ları,ya da 90+6 arif yere yattı olaylarını ama geçmiş geçmişte kalmıştır..Bunları sonu gelmez,adam akıllı tartışana yapacakasan,yapalım ama senin amacın belli ortalığı germek,kahvehane muhabbeti yapmak..

arkadas gereken seyleri soylemis. FB GS BJK TS hakkinda kanitlanmiş, bildiginiz bir şike varsa buyrun tartisalim aksi halde burda kahve muhabbeti yapmaya gerek yok.

ve FB - Bursa macinin 90 dakika boyunca izleyip Bursa maci satmis diyebilen varsa bi zahmet ozel mesajdan ulassin bana acalim tekrar konuyu.

LOCKED.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...