Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gececiler Damlasın

Dev

Öne çıkan mesajlar

geçen arkadaşlarla oturmuşuz kafa zaten 1 milyon öhöm arkadaşın biri bi masal anlattı hemen araya girdim bağırdım çağırdım dedim böyle masal mı olur. abi kusura bakma kafa dağınık falan mızmızlandı, acıdım bende sonra gülün lan dedim adam anlatmış masalı , herkes gülerken çocuk ağlıyordu. mizah böyle işte kimini güldürürken kimini ağlatır. baktım alkış koptu .
Sosyal ağlarda paylaş

stormwinde balık tutmaya gidiyorum,horde um,dalakın biri cıktı abi raid yapcaz gelsne dedi,bazı günlerde cekilmiyor general chati fln kapıyorum,o yüsden duymamısım,ok dedim,takıldım peşlerine,gece saat 5 fln,40 kişi gibyiz,meğer 2 tane raid guidlin raid bitimine denk gelmişisz,adamlar toplanıp daldı,dayağın kralını yedik.shaman trainer eklende ya.orda steath taklıyorum.guard gelyo kaçıorum fln.neüse.hıyar undeadın teki geli, hemen 2 adam peşinde 3 tane allaince,bana /wave cekti "OMG HLEP LOLL" dedi,blew my cover,hıyar ağası,dayak yedim orda onun yüsünden

hehe tabi yemedim

cloak of shadows <3
Sosyal ağlarda paylaş

deniz?? deniz??

sadece yaz tatili havuz deniz kumsal üçgeni ile hayatta kalıyorum! yoksa çökerim duygusal ve fiziksel olarak.. bir de bikini üçgeni var ama onun konu ile alakası yok..

DENİİİİİZZ!!! WUUU HUUUUUUU!! gördüğü halusinasyon yüzünden koşarak camdan aşağıya uçar

[ Mesaj 18 Nisan 2007, Çarşamba - 02:04 tarihinde, dasaaa tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...