Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gececiler Damlasın

Dev

Öne çıkan mesajlar

aşk bir süre sonra kayboluyor yerini alışkanlık bırakıyor
çok saçma gelebilir ama, ayrılınca telefon rehberindeki adı aranıyor düşünce olarak
bir insanın ilgiye ihtiyaç duyması kadar iğrenç bir şey yok, hastalık resmen :(
örnek ben, hakaret olarak üstüne alma yani. :)

neyse barışırsınız inş ama mutlu olacaksanız tabii, dediğin doğru önemli olan iyi anılara sahip olmak
Sosyal ağlarda paylaş

Eyv, gecenin bu saatleri cok dar oluyo, uyku da gelemeyince.
Ask zaten basindan beri yoktu. Zaten aska yada kaliciligina inanmiyorum, bu da ayni sona cikariyo, bu yuzden ayrica kafam karisiyo, geriye zaten elimdekiler kalicaksa, ne arayip ne bekliyorum da memnun olamiyorum. Dunya iyisi uyumlu temiz guzel vesaire bi kiz.
En buyuk pay yasim geciyo atla zipla yapabildigini yap baskilarindan galiba. Lise ve uni baslarinda cok vasat gecirdim o aciden. Cevre ve tip vesaire yuzunden de herzaman ulan ben senin yerinde olucaktim ki insanlari eksik olmadi. Cok da kulak asmadigimi dusunurdum ama demek ki oyle ya da boyle etkileniyorum demek ki. Ileride pisman olmaktan cok korkuyorum
Sosyal ağlarda paylaş

synthesizer said:

Ask zaten basindan beri yoktu. Zaten aska yada kaliciligina inanmiyorum, bu da ayni sona cikariyo, bu yuzden ayrica kafam karisiyo, geriye zaten elimdekiler kalicaksa, ne arayip ne bekliyorum da memnun olamiyorum. Dunya iyisi uyumlu temiz guzel vesaire bi kiz.
En buyuk pay yasim geciyo atla zipla yapabildigini yap baskilarindan galiba. Lise ve uni baslarinda cok vasat gecirdim o aciden. Cevre ve tip vesaire yuzunden de herzaman ulan ben senin yerinde olucaktim ki insanlari eksik olmadi. Cok da kulak asmadigimi dusunurdum ama demek ki oyle ya da boyle etkileniyorum demek ki. Ileride pisman olmaktan cok korkuyorum

pişman ne olacan, herkes başarılı ilişkiler mi yaşıyor sanki
takma kafaya
Sosyal ağlarda paylaş

synthesizer said:

ahah bu gece boş geçmese umrunda olmazdı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...