Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Number 23

Chorap

Öne çıkan mesajlar

The Number 23 Jim Carrey'nin oynadığı bir gerilim filmi. Bu film hakkında biraz okudum, araştırdım çok enteresan ve potansiyeli olan bir film gibi gözüktü benim gözüme. Bazı insanlar Memento'ya benzetmiş, hikayesini çok beyenenler olmuş...

Hatta daha fazla bilgi için http://imdb.com/title/tt0481369/ buraya bakabilirsiniz.

Film Ankara'da yarın vizyona giriyor. İstanbula veya başka bir şehre daha önce geldi mi bilemiyorum ama bu filmi izlemiş olanlar fikirlerini burada paylaşırlarsa çok sevinirim. Yarın kesinlikle görmeyi planlıyorum ve fikirlerimi bende filmi gördükten sonra buraya koyucam...
Sosyal ağlarda paylaş

şimdik geldim sinemadan.. enteresan bi film, izlerken sıkılmadım. kendine bağladı beni... ama biraz kısa sürüyor benden söölemesi. ilk yarı 35 dk'da falan bitiyor. yani 23.15'te film başladi. 01.05'te çiktik salondan. reklamlar ve ara dahil.
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün gidebildim sonunda, beyendim filmi....

Yanlız herşeyden 23 çıkarmak için biraz zorlamışlar gibi geldi bazı yerlerde...e tabi adamın "takıntısı" olduğu için bu kadar zorlama normal de görülebilir.

Tavsiye ederim, gidin görün....

bu arada NED çok tatlı :D
Sosyal ağlarda paylaş

Bundan 6-7 sene önce çıksa çok güzel bir film olduğu söylenebilirdi, ama

[spo]Bu insanlar Sixth Sense gördü, Secret Window gördü, Lucky Number Slevin gördü, artık alıştı böyle sonlara. Artık o bitirici darbeyi yapmıyor bu sonlar. Üstüne o kadar Lost izledi, o kadar olmasa da Heroes izledi, önlerindekini tüm detaylara dikkat ederek, en ufak şeylerden sonuç çıkarmaya çalışarak ve sürekli kafalarında paranoyak halde senaryolar kurup teoriler üreterek takip etmeyi izlemeyi benimsediler. Dolayısıyla şaşırtıcı sürpriz son olayı artık etkisini yitirdi. Bundan dolayı şu an için çok da farklı süper bir film değil.[/spo]

Kısaca film çok çok güzel bir film değil, öyle tapınılacak mükemmel bir konusu da yok, ve sürekli diken üstünde giden bir film de değil. Ama fena da değil. İzlenir, eğlenilir, verilen bilet parasını hakeder. Ama fazla büyük beklentilerle gitmeyin.
Sosyal ağlarda paylaş

ist. galeria'da filmden cıktım çıkış saatim 23.20 otopark a gittim gözlerim arabaların plakasında. baktığım 2. arabanın plakası
34 bkr 23 .

Bir film insan üstünde böyle bir etki bırakıyorsa güzel film'dir. Kimse bu film'in kurgusu ve senaryosu kötü demesin. Çok orjinal bir senaryo gerçekten ve çok gerçekçiydi . Gerçekten olabilicek gibi geliyor insana
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...