Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dexter (2006) - Showtime

Dragonfire

Öne çıkan mesajlar

Spoiler

Rita'ya duyulan kin ve öfkeye sinirlenmiş olacak senarist arkadaşlar heralde ki çoğu seyirciyi üzecek bir şekilde bitirdiler. Sahidende sağlam finaldi, her nekadar official olarak herşey göründüğü gibi deselerde, dexter ne ara girdi bagaja, ne zaman takip etti onu vs vs. ulan dexter herşeyi yapıyosun karıyı kurtaramıyosun! demek geliyor içimden :D

Sosyal ağlarda paylaş

boo

Rita'yı taa uzaklara yolladı yani daha napsın dex korumak amaçlı.
Yalnız bölümün kötü bitceğini duymuştum böyle son 5 dakika full screenden çıktım hafif sesi kıstım kesin ev sahnesinde birşey olcak böle arkada müzik tabi arkada ee böyle bitmemeliydi kesin birşey olmalı düşünceleri de var ve baam.

Büyük ihtimalle 5.sezon Dex ve federallerin kapışması falan olcak Debra'da artık çakar belki bazı şeyleri.

Bir de finali izledikten ve şoku atladıktan sonra Arthur'un "Its already over" lafının anlamı böle hmghm.

Sosyal ağlarda paylaş

rita biseyini unutmus. onu almaya eve dondugunde adam halletmistir. zaten evini gozetliodu.

dexter tarafindan kafasina cekici yerken soylese dexter daha kotu bi sekilde oldurebilirdi belki kendisini. ritayi oldurdugunu soyleseydi istedigi intikami tam olarak alamicakti belki de. adama, dexterin karisini ve cocugunu o sekilde gormesi daha tatli geldi. adam psikopat sonucta.

Sosyal ağlarda paylaş

çocuklar

ben nedense ritanın çocukları merak ediyorum. dextera derlermi acaba, senin yüzünden anamız öldü. istemiyoz seni. kick/ban vs. Hüzünlü olcak olaylar.

Dexterin durumu ise anca sezon sonunda belli olur bence. 5. sezonun sonunda dexter ya çaktırmadan işe devam yada tam olarak yakalancak die ümit ediyorum :P

Sosyal ağlarda paylaş

üü quinnden daha önemli seyler var simdi düsüncek :/
ha ama eed doakes gibi quinn de buna kil gitcek. soora quinnde gg olcak.
dexterin icindeki pitircikvari duygular tamamen gitcek, daha hasin adam olcak.

acilarin cocugu gibi dramaydi esasen ama, iyi ki yesilcamda deil hollywoodda dfjd.
nasil baglicaklar hakkaten merak ediyorummmfs

.
Sosyal ağlarda paylaş

Spoiler

5. Sezonda polisler yada federaller Dexterdan suphelenmezse suratlarına tükürmek lazım, zaten söylendiği gibi batista trinity ile dexter'i gördü karakolda ilk olarak o var. Quinn doakes gibi olamaz o mallığı ile, dayağı yer oturur. Debra kesin birşeyler bulacak 5. sezonda dexterla ilgili, kıllandı bir kere Brian'ın kardeşi oldugu için. Bütün bunlar varken dexter nasıl adam kesmeye devam edecek gerçi bu sezon dark passengerı trinityden sonra bırakma modundaydı, ama sadece kan analisti olan dexter bayık dexter olur :)

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...