Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dexter (2006) - Showtime

Dragonfire

Öne çıkan mesajlar

Popeye said:

indirip izleyen var mi? gercekten 12. bolum mu?

imdbde yayin tarihi yazmiyordu ve altyazi falanda cikmamis henuz (ingilizce altyazisi hemen duserdi divxplanete)

elin dallamalarina tatmin yasatmayalim sacma sapan bir seyi indirip
yok kesin cıktı, oneddl ve irfree de linkleri verildiyse doğrudur
Sosyal ağlarda paylaş

bütün bölümün efsane iyi olması bir yana, ki bence tartışmasız en iyi dexter bölümü, gerçekten sezonun en büyük twist i dedikleri şey buymuş demek, valla dexter diziyse diğer izlediklerimiz ne.

4-12 spoiler

acaba rita niye intahar etti, yoksa trinity mi öldürdü dicem hangi arada yaptı imkanı yok, house 4-16 da yine sevmediğimiz amber ölmüştü onada üzülmüştük ama ritanın öleceği yada bu kadar üzüleceğim aklıma gelmezdi.
özellikle debranın öğrendiklerini dextera anlattığı ve trinity nin ailesi evden çıkarken kendi ailesini görmesi felan çok etkileyici olmuş sahneler.of çok değişik duygular içersindeyim.
hani sevmediğiniz birine kötü bişey olmasını ister sonra başına bişey gelince üzülürsünüz ya, aynen öyle :((

5. sezon tahminler

daha belli değil heralde ama 5. sezonda biter dizi, astor la cody i babasının ailesi alır diye tahmin ediyorum, harrisonla başbaşa kalır dexter, fbi davayı aldığı için büyük olasılıkla bütün sezon fbi ın trinity i araması, dexterın öldürmeyi bırakması felan üstüne olur, 4 ü bu kadar mutsuz bir sonla bitirdikten sonra 5 mutlu sonla biter bir şekilde ve dizi finali olur gibime geliyor

o değilde 9 ay nasıl beklenir ya :(
Sosyal ağlarda paylaş

telefonda diyo ya abi id yi unuttum geri dönüyorum eve diye

ben trinity nin yaptığına inanmak istemiyorum ama öyle olmuştur, çocuk kaybolduktan 5 gün sonra olmuş oluyor, fbi da ordan ulaşır dextera.

ayrıca

banyoda öldürülen kadınların hepsi bekardı sanırım, trinity araştırma yapmadan öldürmez diye tahmin ediyorum, kazara düşüp biyerini kesmiş de olabilir, o kısımlar biraz boş kalmış 5. sezonda öğrencez artık

Sosyal ağlarda paylaş

offff

şu sezon sanırım hayatımda izlediğim en iyi dizi yaptı dexterı. uzak ara bu kadar etkilendiğim, sevdiğim başka dizi izlemedim.

trinity evinden paraları aldıktan sonra gidip pusuyor işte dexterın evine. zaten parayı almayla arabayı almaya gitmesi arasında çok saatler var farkederseniz. rita da eve geri dönünce id için: gg

5. sezon çok karışacak.

eğer trinity öldürdü derse dexter trinitynin ailesi bilecek bunu onlar diyecek biz bu adamı önceden tanıyorduk cart curt. dexterın başı acayip belaya girecek

dexter bir şekilde intahar süsü verdirecek gibi geliyor bana, tabi mümkünse

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...