Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dexter (2006) - Showtime

Dragonfire

Öne çıkan mesajlar

Dexter 04X11 ve 04X12

Şimdi şu promoyu yavaş oynatınca dexterı polis vurup düşürüyor.
Peki neden Dexter'ı yere indiriyorlar?
Dexter iğneyi Trinity'ye saplıyor fakat 2 kişi Dexter'ı yere indiriyor. Dexter gündüz polisler tarafından yere indiriliyor
Trinity'ye iğne bastığı yer ise karanlık ve ışıkları açık. Bana gece gibi geldi. Yani bu olay birbirinden bağımsız. Artık Arthur Michell olduğunu polisler de biliyor, Arthur'un evini basıyorlar.

Deb Dex'in annesini buluyor fakat gerçekten de Dexter'ın kim olduğunu çözebildi mi? Şimdi olayı Ice Truck Killer'dan hatırlayan varsa buradan bağlantı kurup gerçekte Dex'in kim olduğunu bulabilecek mi? 11 inci bölümde yem gibi suspectin kim olduğunu yuttu ama babalarının derin dosyalarından Dex'in gerçek kimliğini bulabilecekmiş gibi gelmiyor bana.

Şimdi 11 inci bölüme dönelim
Şimdi Dexter gerçekten de böyle bir hataya düşüp nasıl da kızkardeşini çağırdığında hemen gitti, arkasını kollamadı? Trinity ise rahatlıkla izini sürdü. Bu kadar acemiliği yakıştıramadım. Yani ailesi olduktan sonra Dexter'daki değişimi biliyoruz zaten. Ama bu dikkatsizlikleri hep başını belaya sokuyor.

İşin acı tarafı da final bölümünde ben askerde olacağım. :(

Sosyal ağlarda paylaş

HAhaha en son sahnedeki çekim mukemmel bence trinity dev gibi DEX ise yavru kedi gibi görünmüş çekimde resmen. Ve artık adını biliyorum sen benden kork ulan serefsiz gibi DEXTER MORGAN demesi güzeldi.
Bu sezon seri katilliğini değil ama muhtemelen trinityi öldürdüğünü eşi bilecek bir şekilde gibime geliyor. Bu arada garibim başı o kadar mesgulduki karısına agız tadıyla bi kızamadı bile.

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...