Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dexter (2006) - Showtime

Dragonfire

Öne çıkan mesajlar

calimero said:

Brigand said:

işteeee şu anki 1. sıradaki dizi Dexteeeer

http://www.tv.com/shows/top-shows/today.html?tag=container;top_ten_shows

haketmiyo mu ama beee

ben spoya alam bari de başkaları burdan görmesin

edit: şu trinity'i alaşağı etme sahnesini 10. defadır filan izliyorum...

abi kusura bakma ama söylemek zorundayım. mal mısın?

spoiler diye bişey duymadın mı hayatında.

teyallaaa...

editle yazdığımdan spoilera almayı unutmuşum, kasten yaptığım birşey değil ama sen bana mal diyorsun. aferim, çok iyi terbiye vermişler sana.
Sosyal ağlarda paylaş

kusura bakma ama 5-6 bölümdür devam eden bi hikayenin en önemli, can alıcı noktasını spoiler verirsen sinirlenmemizi doğal karşılaman gerek. biraz aşırı tepki vermiş olabilirim ama, edit yapıyorsun yani... edit ile yazdığın kısmın spoiler olduğunu biliyorsun, zaten edit ile yazılan başka bir şey de yok. bu durumda spoiler ı unutmak da enteresan.

şu cevabı yazarken dahi ulan acaba uplamasam mı, millet görmesin mi diye düşünüyorum.

En iyisi

DİKKAT BU SAYFADA 4x09 İÇİN SPOILER VAR. İZLEMEYENLER YUKARILARA BAKMASIN...

Sosyal ağlarda paylaş

Artık birşeyler olsun diye izlediğim bölümdü ve al ulan sana şeklinde bir cevap gibi geldi :)

Spoiler

Ritaya acayip uyuz oldum, dexter evini boşaltmamış diye o kadar terapiler falan sonra git hemen kaşar mode on şeklinde eliyotla öpüş, sağlam dayak lazım :D

Dexter'ın Arthur'un evinde rage'e girmesi sıkıntı yaratacak gibi, birde kızı sayesinde dexterin kan analisti oldugunu ögrenir kesin. Bence bu sezon işleri sadece dexter halletmeyecek, kız kardeşinin bir leşi var diyorum :)

Sosyal ağlarda paylaş

yahu brigand ve sparkcaster, ne demek son bölümü izlemeden girmeyin başlığa. o zaman filmleri de izlemeden başlığa girmeyelim, var mı böyle bir mantık. bölüm nasıldı, rölantide mi gidiyor. bölüm iyi miydi kötü müydü diye dl ederken girer insan. zaten spoiler ın mantığı da budur. sizin mantığınızla spoiler denen birşey olmaması gerek...
Sosyal ağlarda paylaş

ben de o bölüm hakkındaki "iyiydi" ya da "kötüydü" şeklinde yorumları görmek için giriyorum diziyi izlemeden önce.beklentilerimi de bu yorumlar doğrultusunda ayarlayıp öyle seyrediyorum dizimi.

elbette yorumlara bakayım derken dizinin senaryosunun can alıcı noktasından bir spoiler gözüme ilişirse sinirlenirim şahsen.
Sosyal ağlarda paylaş

"Max Damage" said:

Trollemek için sormuyorum. Bilenler yazsın lütfen. Yazın Dexter'ın reklamlarında dönen bir müzik vardı. Arka fondan geliyor. Hoş bir bayan sesi sanki plakmış gibi. Diziyle ilgisi olmayabilir. Cnbc e kendide montajlamış olabilir. Bilmiyorum yani.

The Pierces - Secret

hatta promoda bu, süper uyumluydu

Sosyal ağlarda paylaş

Dexter 4x10

Hakikaten çok sağlam bölümdü. 11 promoda gösterdiği üzere Arthur Dexter'ı bulmak için Kyle Butler'ları öldürüyor, en sonunda da buluyor. Bence Rita'nın profil bebek Harrison olmasına rağmen bir nevi uyuyor ritüel profiline. Zaten Dexter'dan nefret ediyor. Abso'nun dediği gibi kesin zarar gelecek. Quinn'in sevgilisine de iyi oldu, patladı. Bütün cinayetleri biliyor zaten, bir öterse Arthur gider bu da Dexter için çok kötü olur.

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...