Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dexter (2006) - Showtime

Dragonfire

Öne çıkan mesajlar

ya çok saçma bitti ama, bölüm eh olsada

quinn kesin ölcek 2. bölümden sora yazdığım gibi sezon sonu. ayrıca bölüm sonu çok saçmaydı, adam demedimi ben öldürdüm işte resimlerini çektim ölümsüz olsunlar diye felan ne alaka I killed an innocent man

promo da da dexterla trinity nin eteklerindeki taşları döktüğünü görüyoruz, çok heycanlı bir 4 bölüm olcak gibi

dexterın annesi mevzu ayrı hikaye, 11-12 bölüm bir hiç için heycanlandırdılar seyirciyi
kınyorum senaristleri

Sosyal ağlarda paylaş

iyiydi cidden son bölüm

yukarda bölüm sonu saçmaydı falan denmiş ama adam demedi ben öldürdüm diye. sadece "resimler için bana teşekkür etmeliler, sonsuza dek yaşayacaklar" fln dedi.

birde annesinin mevzusu hemen kapanmaz. resmi bile atmadı sonuçta. orda açık kapı bıraktılar gibi.

merak ettiğim o tabut kimin tabutu? bence kendi tabutu.

Sosyal ağlarda paylaş

abi biliyordum bu bölüm bişi olcağını çok hızlı davrandı dex bi tırnağa inandı

lundy ile debrayı vuran üçlemeci değil bence de
adamın öldürme şekli farklı kendine göre kuralları var
neden silah ile vursun

bu arada üçlemeci dexterin bi işler karıştırdığını anladı bence

Sosyal ağlarda paylaş

Hala sönük bence dizi, eski sezonlardaki aksiyon hala başlamadı.

ayrıcana

benzerlikler

-quin-dexter ilişkisini dexter'ın öldürdüğü zenci polisle olan ilişkisinin başlarına çok bezetiyorum.
-üçlemeci-dexter ilişkisini de gene dexter'ın öldürdüğü esmer valimsi adamla olan ilişkiye çok benzetiyorum.

bu gibi birçok şey bana diziyi kendini tekrarlıyormuş gibi gösteriyor

Sosyal ağlarda paylaş

sir said:

sıpo

şu bölümden sonra bi ceylanı öldürmekte bu kadar zorlanan (yani ritüelinin dışına çıkamayan)trinity, ayaküstü debrayı vurup lundy'i de öldürmüş müdür gerçekten diye düşünmedim değil.

ben seri katilim, ceylanları tek tek süzerekten imajı vermemek içinde kasmış olabilir

yav said:

Hala sönük bence dizi, eski sezonlardaki aksiyon hala başlamadı.

ayrıcana

benzerlikler

-quin-dexter ilişkisini dexter'ın öldürdüğü zenci polisle olan ilişkisinin başlarına çok bezetiyorum.
-üçlemeci-dexter ilişkisini de gene dexter'ın öldürdüğü esmer valimsi adamla olan ilişkiye çok benzetiyorum.

bu gibi birçok şey bana diziyi kendini tekrarlıyormuş gibi gösteriyor

bence tekrarı deil daha iyisi
+1, super tespit
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar debra ile f.lundy'i ANTON vurdu trinity değil.İddiaya girmek isteyen var mı ?

onun dışında.

Quinn'in sonu doakes gibi olmayacak,dexter öyle bir şey yapacak ki quinn süt dökmüş kediye dönecek gibi geliyor bana.Zira doakes da manyak laila tarafından öldürüldü,dexter tarafından değil.Ve evet debrayı bir güzel halledecek quinn.Am a bu quinin sevgilisi hanımefendiyi iyi şeyler beklemiyor gibi.

Trinity de promoda gösterdiği gibi ölmeyecek bence.Dexter 2. bir ortaklığa gidebilir zira latin savcımız miguel ile alakası yok olayın burda 2 seri katil söz konusu,miguel dexterın gözünde hiçbirzaman kendisi gibi bir canavar olmadı,sadece bir dost oldu.

I killed an innocent man olayı da çok saçma oldu,4 sezondur izliyorum dexterın bu kadar aceleci davranıp mallık yapması hiç inandırıcı olmadı.

Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

bir gece ansızın 11 trinity 12 quin bence

god s(h)ave the quinn.

evet olabilir gibi.
dexter, quinin göt bitligi yapmasina falan dayanamayip herifi arastirmaya baslicak, bi acigini yakaladimi da gg.
zaten o caponumsu hatus da quinn hakkinda bi sürü sey söylüyodu, vardi bi gariplik basindan beri. ''ne acaba lan'' oluyoduk yani.
gg olabilitesi yüksek gibi duruyor.
sezon finalinde mihlar, mihlarsa da heral.
rita da tam türk kizi gibi masallah, o kadar kaprisli ki. yeter be kadin dedirttiriyo adama.

Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

Quinn'in sonu doakes gibi olmayacak,dexter öyle bir şey yapacak ki quinn süt dökmüş kediye dönecek gibi geliyor bana.Zira doakes da manyak laila tarafından öldürüldü,dexter tarafından değil.Ve evet debrayı bir güzel halledecek quinn.Am a bu quinin sevgilisi hanımefendiyi iyi şeyler beklemiyor gibi.

Trinity de promoda gösterdiği gibi ölmeyecek bence.Dexter 2. bir ortaklığa gidebilir zira latin savcımız miguel ile alakası yok olayın burda 2 seri katil söz konusu,miguel dexterın gözünde hiçbirzaman kendisi gibi bir canavar olmadı,sadece bir dost oldu.

I killed an innocent man olayı da çok saçma oldu,4 sezondur izliyorum dexterın bu kadar aceleci davranıp mallık yapması hiç inandırıcı olmadı.

Direkt birbiriyle alakalı olduğunu söylemiyorum zaten eğer ki bana dediysen bunu. Benzerlikten kastım da iki çiftin aynı olduğu değil çeşitli durumlardan dolayı kurdukları diyalog,bağ aynı yönde gelişiyor bunu demeye çalışıyorum. Dexter'ın kendi gibi olan birisini bulması onunla yakınlaşması ondan bişeyler alması vs. gibi.

Tek fark, miguel'in dexter'ın olduğu seviyenin altında olması, trinity'ninse bu seviyenin üstünde olması. (gerçi biri suçluları öldürmeyle ilgili diğeri öldürme alışkanlığına sahip olup güncel hayatı idam ettirmekle ilgili bir ilişki ama olsun)

Doakes'ı öldüren hamleyi yapanın kim olduğu da çok mühim değil, direkt dexter'ın hareketleri onu öldürecek şekildeydi. Laila olmasa yaşayacaktı asla diyemezsin mesela doakes içinB)

Bi de, miguel dexter için dost falan değildi. Dostluk ve dexter aşırı uzak kelimeler zaten. Miguel dexter için canavar olmadı elbette ama kendi canavarlığına tanık olmasına rağmen soğukkanlı duran biriydi, yani canavarımsı eheh. Bu yüzden dexter'ın ilgisini çekti; tıpkı üçlemecinin yaşamının da çektiği gibi

Kaldı ki Üçlemeciye de dost olarak yaklaşmaya çalışıyor.

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...