Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Supernatural (2005) - The CW

Dragonfire

Öne çıkan mesajlar

Pipet said:

ben daha 22 yi izlememiştim 21 son zannederken buraya girip bütün spoları açıp okudum ve hayallerim yıkıldı :(

spo verirken üzerine bölüm numarası yazarsanız sanırım daha yararlı olabiler

thnx8-)

Trollemek istemiyorum da madem izlemedin ne diye spoiler açıp okursun be insan.. B)
Sosyal ağlarda paylaş

Flameoffear said:

Ben tatmin oldum. Gayet iyiydi.

Sam in cehennemdeki hali süperdi, son on dakkayı gayet keyifle izledim. Cas tanrı moduna girdi de diğer sezon gerçek tanrı gelir bişiler olur. Azını burnunu kırarlar cas in.

Sanmıyorum ya. Araf çok uzun süredir aranılan ama bulunamayan bir yerdi. castiel aşırı güçlendi milyonlarca ruh ile ve crowley ilk başta ona 50k ruh vermişti avans olarak. Bağlamak istediğim Castiel cehennemdeki ruhlarıda kendine çekebilir daha da karmaşık bir varlık olabilir belki.

Sosyal ağlarda paylaş

Bu dizide sevmediğim tek nokta, 2-3 sıradan adamın daha önceden yaptığını koskaca cehennem kralı cennet kral adayları beceremiyor. Daha öncede böyle şeyler oldu, adamın teki bir halt yiyor sonra cümbür cemaat herkes nasıl yaptın la diye arkasına düşüyor. Binlerce yıldır yaşayan varlıklarsınız sıradan bir adamın yaptığını niye yapamıyorsunuz.

Cas ile ilgili olarak da olacak olan belli, Cas'ın vicdana oynayacaklar oda insafa gelicek. Başka bir yol yok yani. Adam tanrıyım dedi, ha o kadar güçlü değil bunu gelicek sezon göreceğiz de yinede gücü başmeleklerden üstün bir konumda ve normal - anormal yollardan cası yenemeyecekleri aşikar. Dizinin şimdiye kadar gidiş yolunuda göz önüne alırsak duygusal bir bağlamanın olacağı açık.

Sosyal ağlarda paylaş

Final

7. sezona tanrı lazımdı zaten tanrı kadar güçlü bir kötü adam. O adamın Cass olması kötü oldu. Genel olarak bu sezon kötüydü hatta diğer 5 sezona göre bayapı vasattı. 7. sezon düzeltirler umarım. Klasik dizilere döndü seyirciyi idare et bir final koy öbür sezonu merak etsinler. En kötü finaldi şimdiye kadar normalde son 5 bölüm nefes keserdi. Bu sezon final bile çok kötüydü.

En kötü finaldi şimdiye kadar normalde son 5 bölüm nefes keserdi final efsane olurdu son 5 sezon. Bu sezon final bile çok kötüydü. 1-2 bölüm aha dizi kendine geldi dedik yok onların dışında devamı gelmedi final dahil.
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında şimdi düşünüyorumda benim favorim Ölüm :) Kim ne olursa olsun Ölümden daha güçlü olmayacak. 11. Bölümden sonra hiç Ölümü göremedim. Ayrıca 5. Sezonda ortada çıkan bir çocuk vardı ben onun'da dahil olacağını düşünüyordum sona doğru. Harbi beklemediğim bir final oldu be.

Sosyal ağlarda paylaş

kötü olan neydi

cass in dönüşebileceğini az çok tahmin ediyorduk hepimiz yeni sezon için, fakat o dönüşümü güzel yapamadılar.

öyle bir dönüşüm olmalıydı ki dean o son sahnede "lan gerizekalı herif iki ruh aldın adam mı oldun" diye o bilindik sert çıkışını yaptığında, cass artık olmaz bu böyle olmalı ben canımı dişime takarken hiç kimse destek olmadı diye atarlanabilmeliydi.

oysa bunun yerine deane cassin huyuna gitmesi söylenmiş, cass de sen kıskançlıktan çemkiniyorsun demekle yetinmiş.

kötü değildi fakat sahneler biraz daha düzenlenebilirdi bence

another brick in the wall
tabi duvar yıkmak yerine sami kutuba gönderebilirdi cass ama kardeşlerin balta beyden yardım alıp dean&sam fikir birliğinde cassin peşine takılabilmeleri ihtimalini hesapladı sanırsam.

sam melek kılıcını daha önce gelip saplayabilirdi belki

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...