Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Supernatural (2005) - The CW

Dragonfire

Öne çıkan mesajlar

Yeni sezon çok iyi başladı,ama geçen sezonlarda bunun ayarları verilmişti bildiginiz üzere.(Dean in tanrı yok melekler hikaye muhabbetleri)Hatta ruby ilk geldiginde aha melekler de girdi devreye demiştim.Sonradan anladık tahmin fos çıktı.

Şimdi düşünceme katılır mısınız bilmem de ben böle dizilerde her zaman farklı kültürlerin kullanılmasındna yanayım ki supernatural bunu çok iyi başardı;ama bundan sonra Hristyanlığa baglı olarak sürdürücekler sanırım senaryoyu.Bunun senaryoyu ve dogal olarak demon ve angel tasvirlerini kısıtlıcagını inanıyorum.Her dinden kültürden faydalansalar ki umarım öle olur cok daha iyi bi supernatural izleriz sanırım...
Sosyal ağlarda paylaş

Dean Van Halen lol :D
offf yardı yine Dean.
Hiç birşey olmasa sırf Dean için izlenir:D

Şimdi işin eğlenci tarafı dışında ben bu angel'in kötü olduğuna inanmaya başladım. Belkide sam herşeyi durdurabilecek bir güce ulaştı ve demonlar onu durduramadığı için Dean'i getirdiler kandırarak amaçlarına ulaşmaya çalışıyorlar.

Sosyal ağlarda paylaş

Theghosthand said:

S04E04

Hahahah Dean beni öldürdü gülmekten. ya şu kapıyı kırıp giriyorlar ya ellerinde kırmızı tüp. Wait,...we are here save you.i guessSonra kapıyı kapatıyor.Bölüm sıkıcıydı ama şu sahne bile yetti bana.

bir önceki bölümdeki Dean dialogları bence çok daha iyidir.

I am Dean Van Halen.
Sammy, mom's a babe and i'm going to hell for this, againe.

Sosyal ağlarda paylaş

ilk sezonlari izlemedigimden s4 u izlemiyordum. bugun sonuna kadar izledim hepsini (s4e5'e kadar).

s4 tuhaf oldu ya. angel ve god olayi biraz sacmaladi gibi. tamam angel olabilir, gelip "gecmiste yaptiklarindan gordum ki sen bu savasta yardimci olabilirsin" felan diyip yapardi da. ama "tanri seni ordan cikarmami emretti" biraz abarti olmus.

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...