Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Jericho

Zegna

Öne çıkan mesajlar

[spo]Çizgileri tersti, ne anlama geliyor acaba? Johnston'ın ölümüne ben de feci üzüldüm, hem çok iyi bir karakterdi hem de aktör çok iyi oynuyordu. April'ın ölümü kendini çok belli etti ama Johnston'ı öldürecekleri hiç aklıma gelmemişti. Sonda flashbangler atılınca askerlere ateş açıyorlar, iki kasaba da askerle papaz olacak. Hawkins de ayrı bir mevzu, bütün ülkenin aradığı adam oldu bir anda.[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

İşin kötü kısmı bu bölüm sezon finaliydi ve dizinin şu an anlaşması yok. Dedikodular yarım sezonluk bir anlaşma yapılacağı yönünde, öyle bile olsa 2. sezon 1 Ocak 2008'e kalıyor. İnsanı bu kadar merak ettiren bir finalin ardından sabretmek çok zor olacak. Harbiden, dizi ilk bölümlerde neydi, sezon sonunda ne oldu. Favorilerim arasındaki yerini aldı.
Sosyal ağlarda paylaş

İnanılmaz ya. Adamlarda 4-5 tane polisiye dizi var sırf. Böyle orjinal bir diziyi önce American Idol ile aynı güne koyup resmen şansını sıfırlıyorlar sonra da iptal ediyorlar. Popüler olmayabilir ama bir tane bile kötü yorum göremezsiniz. 15+ bölüm izleyip de hastası olmayan, merakla beklemeyen görmedim.

http://www.tv.com/jericho/show/58068/story/9550.html?om_act=convert&om_clk=headlinessh&tag=headlines;title;0om_act=convert&om_clk=headlinessh
Çoğu kişi Jericho için mesaj atmış. Umarım bir mucize olur da dizi sonraki sezonlarda geri gelir.

[ Mesaj 20 Mayıs 2007, Pazar - 20:38 tarihinde, arcane tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra ...
Bugün ilk bölümü zorla izledim, sırf arcane ilerde güzelleşiyor dedin diye devamını da izliycem. Aile babası lider özellikle belediye başkanının duygusal konuşmaları, abi kardeş kavgası, bide şu dawson creek muhabbetini okuyunca iyice soğudum. Post apoc. çok ilginç bi konusu var, batırmasalar bari.
Sosyal ağlarda paylaş

her perşembe saat 8 mi 8 bucukta mı ne. bir de c.tesileri 18 de tekrarı var. ikinci bölümünü verdi bu hafta. izliyorum ben ilk iki bölümde de sıkılmadım acikcası. lostun son sezonunun her bölümüne basar bu dizinin şu iki bölümü.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
heh dün gece bitti download,sabah dersten çıktığım gibi geldim izlemeye başladım.13. bölümdeyim şuan,kişisel rekorumu kırdım (Önceki 11 bölüm üst üste Lost'tu).

Dizi gerçekten harika,farklı bir havası var.İnsanı kendine çekiyor,çoğu yerde de sinir ediyor.Karakterler çok iyi özellikle,beğendim işte herkese tavsiye ederim.

Yarın sabah 9'da dersim var,15'e kadar gitsem mi diye düşünüyorum bakalım ne yapacaz.

Ayrıca 5. bölümdeki Msn Türkiye sayfası efsaneydi cidden,şaşırdım gördüğümde geri aldım hemen :D
Sosyal ağlarda paylaş

Heh dün ara vermiştim bugün kalan tüm bölümleri izledim,acaip sardı yeni sezon nerdesin !

Sezon 1 Tamamı

Major Green'e acaip üzüldüm,acaip iyi bir karakterdi.

Hawkins adamım ya,yarım sezon herifi terörist gibi gösterdiler adam efsane çıktı.Üstüne aranan adam da oldu.

Aklıma bir soru takıldı.Roger'a New Bern'e git dedi Jack,peki ona ne oldu ? Ortalarda yoktu,Jericho üzerine saldırmayacağına göre de,büyük ihtimalle öldü veya New Bern'a gitmedi.

Bu Dale denen hıyara da gıcık kapıyorum nedense,sevemedim ilk bölümlerden beri...

Genel olarak böyle işte :)

Spoiler dışı olaraksa genel olarak dizi hakkında düşündüklerimi söylemek gerekirse,senaryosu cidden iyi.Aşk,meşk olayları bayıyor çoğu zaman ama sevdim ben.Dizinin yaklaşık 10 kişinin etrafında geçmesi çok sıkıyor adamı.Yani tabii her bölüm birisi olacak hali yok ama 5000 nüfüslü kasabanın tüm işlerine yangın olsun,ticaret olsun vs. bayıyor,ama yine de güzel ilerliyor dizi.

Yine ve yine karışık ve anlamsız yazdığım bir ton yazıdan sonra tek şunu diyebilirim sanırım,tavsiye ediyorum herkese,10 üzerinden 8 diyeyim hatta
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...