Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

How I Met Your Mother

Penthesilea

Öne çıkan mesajlar

Revell said:

manyaklaştım iyice, gece gündüz "sezon 1 - sezon 4" çevirip çevirip izliyorum sıkılmadan. Yorumlardan sonra 5 e geçmeye korktum

Yoruma göre izlenir mi abi aç izle, en kötü biraz zaman kaybetmiş olursun. Çok kötü diyen de var, bence aynı komiklikte devam ediyor dizi ben de çok memnunum. İzleyip kendin karar ver, en güzeli o olur bence :)
Sosyal ağlarda paylaş

s05e21 herhalde bu sezonun en iyi bölümüydü resmen böğrüme öküz oturmuş gibi hissediyorum kendimi! hayallerim yıkıldı bu hikaye böyle bi yön alamaz hele ki sezonun bitmesine yakın! resmen yıkıldım (yıkıldım derken resmen üzüldüm).. bölümün sonunda çalan şarkıyı (hook, line and sinker) bilmiyordum ama kamuran akkor dinler gibi evire çevire 20 defa dinledim..
Sosyal ağlarda paylaş

Qualius said:

s05e21 herhalde bu sezonun en iyi bölümüydü resmen böğrüme öküz oturmuş gibi hissediyorum kendimi! hayallerim yıkıldı bu hikaye böyle bi yön alamaz hele ki sezonun bitmesine yakın! resmen yıkıldım (yıkıldım derken resmen üzüldüm).. bölümün sonunda çalan şarkıyı (hook, line and sinker) bilmiyordum ama kamuran akkor dinler gibi evire çevire 20 defa dinledim..

Ne bekliyordun ki? Barney ve Robin'in evlenmesini mi? Hala olabilir de yani yıkılan hayal bu muydu? =/

Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

Yoruma göre izlenir mi abi aç izle, en kötü biraz zaman kaybetmiş olursun. Çok kötü diyen de var, bence aynı komiklikte devam ediyor dizi ben de çok memnunum. İzleyip kendin karar ver, en güzeli o olur bence :)

(tu) kötü değilmiş hakikaten, beğendim...
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

Qualius said:

Ne bekliyordun ki? Barney ve Robin'in evlenmesini mi? Hala olabilir de yani yıkılan hayal bu muydu? =/

yoo robinin evden ayrılmasına yıkıldım ben:)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...