Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

How I Met Your Mother

Penthesilea

Öne çıkan mesajlar

YETER.

ben bu diziyi,kız arkadaşımın zoruyla izlemeye başladım
onun zoruyla izlemeye devam ettim
ama dizi o kadar kötüki artık,isyan ettim diziyede kız arkadaşımada.

tamam,barney bazen çok güldürüyor,ama barney izlemek için Ted'e katlanamıyorum,gerçekten ted karekteri hatun kişiler dışında kimseye ilgi çekici geliyormu merak ediyorum.

sürekli,sürekli,sürekli, gülme efekti kullanıyorlar,resmen gülmeye programlıyorlar,seinfeld'dada nefret ederdim bu olaydan,hayır asıl kötüsü sürekli var sürekli,10 saniyede bir HAAHAHAHAH sesi gelmesse merak ediyorum başına bişimi geldi diye.

çok komik anektodlar geçiyor başlarından,ted'in işten kovulan patronuyla ile ilgili bölümünü asla unutmam mesela,ama arada sırada arkaya dokunaklı müzik koyup ders verir gibi oldukları yahut üzücü olması gereken sahneleri gördükçede sinirlerim kalkıyor.yahu hep saçma anektodlarla dolu bir dizi olsaydı,seinfeld gibi,biraz daha izliyebilirdim,lakin çok kötü bir hikaye anlatımı-gidişatı var dizide o yüzden "ay acaba anası kim bu cocukların,tedin kayıncosu kim" vb hiçbirşeyi merak etmiyorum.

her karekterin 20 tane alter egosu var
hepsinin garip garip garip huyları çıktıda çıktı
çıktıda çıktı
çıktıda çıktı
ama bitmek bilmedi
buda ayrı bir kıl ediyor beni.

bide en çok tedden nefret ediyorum
lütfen bu dizi bitsin
ayrıca allah tedin belasını versin.

sezon finali : anası ted'e köyden kız buldu,barney meğersem manifaturacıymış
marshallla willowda evlendi,ağvadan yazlık aldılar,haydi yallah.

not: ted ölsün,bu dizi bitsin.
Sosyal ağlarda paylaş

DoGMeaT said:
YETER.

ben bu diziyi,kız arkadaşımın zoruyla izlemeye başladım
onun zoruyla izlemeye devam ettim
ama dizi o kadar kötüki artık,isyan ettim diziyede kız arkadaşımada.

tamam,barney bazen çok güldürüyor,ama barney izlemek için Ted'e katlanamıyorum,gerçekten ted karekteri hatun kişiler dışında kimseye ilgi çekici geliyormu merak ediyorum.

sürekli,sürekli,sürekli, gülme efekti kullanıyorlar,resmen gülmeye programlıyorlar,seinfeld'dada nefret ederdim bu olaydan,hayır asıl kötüsü sürekli var sürekli,10 saniyede bir HAAHAHAHAH sesi gelmesse merak ediyorum başına bişimi geldi diye.

çok komik anektodlar geçiyor başlarından,ted'in işten kovulan patronuyla ile ilgili bölümünü asla unutmam mesela,ama arada sırada arkaya dokunaklı müzik koyup ders verir gibi oldukları yahut üzücü olması gereken sahneleri gördükçede sinirlerim kalkıyor.yahu hep saçma anektodlarla dolu bir dizi olsaydı,seinfeld gibi,biraz daha izliyebilirdim,lakin çok kötü bir hikaye anlatımı-gidişatı var dizide o yüzden "ay acaba anası kim bu cocukların,tedin kayıncosu kim" vb hiçbirşeyi merak etmiyorum.

her karekterin 20 tane alter egosu var
hepsinin garip garip garip huyları çıktıda çıktı
çıktıda çıktı
çıktıda çıktı
ama bitmek bilmedi
buda ayrı bir kıl ediyor beni.

bide en çok tedden nefret ediyorum
lütfen bu dizi bitsin
ayrıca allah tedin belasını versin.

sezon finali : anası ted'e köyden kız buldu,barney meğersem manifaturacıymış
marshallla willowda evlendi,ağvadan yazlık aldılar,haydi yallah.

not: ted ölsün,bu dizi bitsin.

YETER

Ben bu yorumlari bu sayfayi acinca goruntulenmesi yuzunden okuyorum, bu zorunluluktan dolayi izlemekteyim
ama bu yorumlar o kadar kotu ki, isyan ettim artik kendi kendime.

Tamam bazen kotu bolumler olabiliyor ve benim de kendimi yerden yere vurasim geliyor ama ben bu kotu yorumlara katlanmak zorunda miyim dizim hakkimda 2-3 yorum yaparken veya okurken gercekten merak ediyorum, bu yorumlar kimseye ilginc geliyor mu?

bazi yorumlar cok kotu olsa da ilginc olabiliyor, mesela bir ara marshall'in saclarina laf eden arkadasin yorumlarini hic unutamiyorum ve dusundukce kendi kendime guluyorum. Ama bu girip te, bir cok kisinin bariz sevdigi diziyi elestirirken dizinin konseptine kizanlar, isyan edenler yok mu, kaldiramiyorum arkadas! elestiri olarak dizinin butun konseptini ve fikrini sunan arkadaslara da sormak istiyorum... madem dizinin ozune bu kadar dusmansin NEDEN IZLEYIP BEGENMEYIP BURAYA GELIYORSUN.

madem sevmiyorsun, neden izliyorsun?
madem biri icin izliyorsun, neden gelip puskuruyorsun
elestir de elestir
elestirdikce elestir
ben her begenmedigim dizinin topigine girip
elestiri yapacak olsam
ohoooo... kil oluyorum arkadas!

bi de en cok kose yazisi gibi yazanlara kil oluyorum
cunku kendimi gazete okuyormus gibi hissediyorum
bu da beni kotu haber okuyacakmis piskolojisine sokuyor

final soz: elestirmeyin lan en sevdigim dizilerden birini... yoksa safakta meclis parkinda sizi olum dovusune davet ederim!

(:P)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...