Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

How I Met Your Mother

Penthesilea

Öne çıkan mesajlar

OFFFFFFFFFFFF

şemsiye

ya geçen bölümde bunun olucağını bilseydim herkese sarılırdım marılırdım diye niye olay yapıyosun o zaman bu kadarcık stellayı görücektin biticekse hiçbişey olmicaksa aptal mısın ted

robin

robin çok hamile hamile diye dikkat etmezseniz normal duruyo bence bol kıyafetle, yüzüne bakın işte. barneye uygun bi şekilde biraz modifiye ettiler ama robin zaten hep barneye uygun bi insandı bence biraz böyle hareketleri vardı

spo

lilynin gitmesini komik bulmuştum ama bu bölümde iyi işleyememişler.

off

nası saçma bi bölümdür ya yazdım yazdım sinirim geçmedi geçen bölüm niye olay yaptılar o zamana nlamadım ben

Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:
Son birkaç bölümde Robin'i sırf barney e uysun diye bildiğin modifiye ettiler, değiştirdiler. 3.5 sezonda oluşturduğu karakteri komple silindi silikleşti başka bişi oldu.

(td)(td)(td)(td)(td)

Abi bu dizi berbat artık tek kelimeyle. Şu sezon ilk sezonu olsaydı iki bölüm bakar bırakırdım.
Sosyal ağlarda paylaş

resmen sallamışlar, laf olsun torba dolsun misali. hani bizdeki dizilere laf ediyorum, vakit doldurmak için dizinin yarısı klip gibi çekiliyor, insanları aptal yerine koymaya çalışıyorlar diye. ama yani güzelim dizi ne hale geldi.
artık uzatalım da uzatalım, üretmeden tüketelim diye ne yapacaklarını şaşırdılar. bari adam gibi bir sezon finali yapsalar (ki hiç sanmıyorum öyle olacağını). hatta mümkünse dizi finali yapsalar da şu dizi umumiyetle iyi ve güzel espirileri ile hatırlarda kalsa :)

Sosyal ağlarda paylaş

dizi finali olmayacak.. ben de öyle umuyordum, anne çıkacak ve bitecek diye.

yalnız sezon finalinde- malesef aptallık edip wikipdiadan çok bişey yazmıyodur diye baktığım için- güzel bişeyler olacak diye bekliyorum. yani anneyi öğrenir miyiz bilemiyorum ama yine de güzel bi sezon finali çıkaracaklar anlaşılan.
Hemen pazartesi olsun da görelim. gerçi tabi hemen çarşamba olsun da lostu görelim esas.
Sosyal ağlarda paylaş

south park'ın bi sezonu boyunca kenny yoktu, sezon sonunda bi anda ortaya çıkıyodu, diğer elemanlar da sadece "hey kenny!" diyodu. lily'nin gelişi aynı ona benzemiş sdfsgsdf. buarada karnını iyi sakladılar lily'nin. robini barney'e benzetme amaçları da belli, o ikisi birlikte olcak bence kesin =D onun harici sezon finalini güzel yapmazlarsa bırakıcam diziyi, o derece! acaip sıkıldım bu bölümü izlerken.

Sosyal ağlarda paylaş

barney birinci sezonda galiba Bye bye Fiero mu ne öyle bi bölüm vardı hani Marshall'ın arabası ölüyodu :) işte Barney arabadan nefret ediyomuş alan daha önce araba kullanmayı bilmiyomuş Ted öğretiyo ve inanılmaz korkuyo böyle saatte 5 kilometre hızla gidiyo köpeğe çarpıcam diye korkuyodu bağırıyodu altına ediyodu hatta galiba :)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...