Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

How I Met Your Mother

Penthesilea

Öne çıkan mesajlar

Penthesilea said:
Farinal said:
abi o elemanalr dans falan ediyordu bi ara...
benim bu olaydan haberim yoktu abi. gecen hafta gece yemek yiyorum bi herif bi sarki secti iste bu calisanlarin gozleri buyudu, hemen ortaya cikip dansetmeye basladilar ve kareografileri var sdfhsaf

98 kilo oldun hala JR yiyorsun demek, bunu da öğrenmiş olduk.
Sosyal ağlarda paylaş

ekşi said:
1 )"the goat"tan biliyoruz ki ted, new jersey'e taşınmıyor, bir sonraki seneki doğum gününde de aynı dairede,..

2) aynı bölümden biliyoruz ki robin de bir sene sonra o dairede yaşıyor,.. demek ki japonya'ya gitmiyor,..

what up!

mantıklı konuşmuş gibi
Sosyal ağlarda paylaş

bence bölüm baya güzeldi
yani bi önecki bölümden sonra himym'den soğumuştum, şimdi sevgim geri döndü.

bu arada ted'in seneye orda yaşadığını bilmiyoruz esasında. yani belki başka yerde yaşıyo ama doğumgününü çatıda yapıyolar olamaz mı? the goattaki bi ayrıntıyı atlamış olabilirim pardon.

robin

robinin caterpillar olarak cacoondan çıktıktan sonra kelebek kolyesi takmasını çok komik buldum

Sosyal ağlarda paylaş

ekşi

funq said:
ekşi said:
1 )"the goat"tan biliyoruz ki ted, new jersey'e taşınmıyor, bir sonraki seneki doğum gününde de aynı dairede,..

2) aynı bölümden biliyoruz ki robin de bir sene sonra o dairede yaşıyor,.. demek ki japonya'ya gitmiyor,..

what up!

mantıklı konuşmuş gibi

biliyoruz ki 4x03 bölümünün sonunda robin japonyaya gideceğini söylüyor. 2.sezonun final bölümünü tekrar izlerken robin le ted'in ayrıldıklarını açıladıktan sonra 2030 yılındaki ted'in konusmasını duyuyoruz ve robin'in arjantin'e ve hatta sonrasında fas, yunanistan, rusya hatta kısa bir süreliğine de olsa japonyaya gittiğini söylüyor. burdan anlıyoruz ki robin japonyaya gerçekten gidiyor fakat çok kalmadan geri dönecek

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...