Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

How I Met Your Mother

Penthesilea

Öne çıkan mesajlar

abi bölümler gerçekçilikten biraz uzaklaşınca komik gelmemeye başlıyor bana. Öyle ağızdan blitz çıkması uçması falan görünce bi anda soğuyuverdim bölümden. O ana kadar güzel gidiyodu. Gerçi güldüm 3-4 yerde de, o kadar yarılmadım yani.

Şu topikte de bölümü beğenmeyenlere niye saldırıyosunuz anlayabilmiş değilim? İsteyen beğenir, isteyen beğenmez, size ne yani? Benim gibi çok keyif almasa da dizinin sonunu merak ettiğinden izleyen çok kişi var yani. Herkes illa sizin gibi mi olmak zorunda?
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

yanlış dizi takip ediyorsun o zaman. dizinin ilk sezonunun ilk bölümünden beri tüm konsepti bu bölümdeki tarz espiriler, göndermeler (ve ara ara bu bölümde çok rastlamazdığımız barney çapkınlıkları) üzerine kurulu.

he yanlış dizi takip ediom evet. taqıl. hey allam ya bi de böle artist cevaplar gelmiyor mu. muhteşem.
Sosyal ağlarda paylaş

yok saldırmadım, ama dizinin genel konsepti bu, bundan hoşlanmayan insan bu zamana kadar nasıl izledi dedim.

O tür olayları zaten metafor olarak düşünürseniz gayet güzel şeyler katıyo.

Bi de aylardır yaptığım teklifim geçerli. Sırf sonunu merak ettiği için izleyen adam niye izliyo? izlemesin, lost değil sonuçta bu. kendine işkence etmesin, söz, anne belli olur olmaz yazacaz biz buraya, o da kesmezse o bölümü indirir izlersiniz, en fazla 1 gün geç izlemiş olursunuz. hani 1 bölüm 2 bölüm 3-5-10 bölüm neyse de en az 3 sezondur hemen her bölüm diziye demediğini bırakmayan ama inatla da izlemeyi sürdüren adam bayağı bi kendiyle tutarsız hatta komik oluyo :)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...