Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

How I Met Your Mother

Penthesilea

Öne çıkan mesajlar

sezon finali için çok sönük normal bi bölüm olarak fena değildi hatta sezona kıyasla iyiydi.

bu arada 2 sezondur "kötü kötü" diyip inatla izlemeye devam eden garip arkadaşlara da yardımımız dokunsun, o kadar kötüyse sözünüzün arkasında durun izlemeyi bırakın. Biz size annenin kim olduğunu haber veririz açıklandığında merak etmeyin :) Yoksa her bölüm kötü diyip sora izlemeye devam etmek bi yerden sonra komik oluyo :D
Sosyal ağlarda paylaş

Fazla duygusallık vardı yine. Duygusal sahnelerde özellikle Ted'i oynayan arkadaşın yetersiz oyunculuğu drama parodisi havası veriyor ama drama parodisi değil cidden drama yapmaya çalıştıkları için rahatsız edici oluyor. Friends'de David Schwimmer'ın oynadığı duygusal sahneler bile daha iyi oluyordu.

Ha ben hala beğenerek izliyorum diziyi ama Barney olmasa izlencek gibi de değil aslında. Dramayı kısıp komediye odaklanmaya tekrar başlamaları lazım. Anneyle tanışma yaklaşıyor diye dramayı arttırıyor olabilirler ama başarısız oluyor bence.

Bunları dememe rağmen yine de iyi dizi, her bölümünü keyifle izliyorum ama "less QQ pls" diyorum yapımcılara da :D
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

Fazla duygusallık vardı yine. Duygusal sahnelerde özellikle Ted'i oynayan arkadaşın yetersiz oyunculuğu drama parodisi havası veriyor ama drama parodisi değil cidden drama yapmaya çalıştıkları için rahatsız edici oluyor. Friends'de David Schwimmer'ın oynadığı duygusal sahneler bile daha iyi oluyordu.

Ha ben hala beğenerek izliyorum diziyi ama Barney olmasa izlencek gibi de değil aslında. Dramayı kısıp komediye odaklanmaya tekrar başlamaları lazım. Anneyle tanışma yaklaşıyor diye dramayı arttırıyor olabilirler ama başarısız oluyor bence.

Bunları dememe rağmen yine de iyi dizi, her bölümünü keyifle izliyorum ama "less QQ pls" diyorum yapımcılara da :D

kınıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

bu arada 2 sezondur "kötü kötü" diyip inatla izlemeye devam eden garip arkadaşlara da yardımımız dokunsun, o kadar kötüyse sözünüzün arkasında durun izlemeyi bırakın. Biz size annenin kim olduğunu haber veririz açıklandığında merak etmeyin :) Yoksa her bölüm kötü diyip sora izlemeye devam etmek bi yerden sonra komik oluyo :D

Aynen katılıyorum, ben keyifle izliyorum şahsen devamlı güldürecek diye birşey yok ayrıca. Barney çok iyidi bu bölümde de :D
Neyse güzeldi bence
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

Kusura bakma da Josh Radnor kesinlikle David Schwimmer'dan daha kötü oynuyor duygusal saneleri. Ya da bu dizide yetemiyor, ama suratındaki ifade falan o kadar gerçekdışı ki.. hiç inandırıcı olamıyor, sanki her an aslında duygusal değilmiş de testis geçiyormuş gibi hissettiriyor

ya ben onun adına kusura bakmadım ki, David Schwimmer adına kusura baktım :)
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

Ya suratı o kadar şapşal oluyor ki.. Gülmemek için kendini tutarmış gibi bir hal alıyor bazen de.. Hakkaten bana çoğu zaman inandırıcı gelmiyo hatta Friends'de itici bulduğum nadir sahneler Ross'un duygusal sahneleri =D

friends hayranı diğer friends hayranlarını kınamaz kınamamı geri aldım :)

kurtulamazsınız tabi isterse 10. sezona gelsin bişey fark etmez.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...