Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lady Sylvanas

ad3m

Öne çıkan mesajlar

Video : http://www.youtube.com/watch?v=ipQBFDb_SFI

Lyrics

Anar'alah, Anar'alah belore
Sin'dorei
Shindu fallah na
Sin'dorei
Anar'alah
Shindu Sin'dorei
Shindu fallah na
Sin'dorei
Anar'alah belore
Shindu Sin'dorei
Shindu fallah na
Sin'dorei
Anar'alah belore
Belore

By the light, by the light of the sun
Children of the blood
Our enemies are breaking through
Children of the blood
By the light
Failing children of the blood
They are breaking through
O children of the blood
By the light of the sun
Failing children of the blood
They are breaking through
O children of the blood
By the light of the sun
The sun

Ya müziğin oyun içi adını bulamadım dinlemek için =(
Sosyal ağlarda paylaş

Bu bir ilk olmaz. Atlantis: The Lost Tales adlı oyunun soundtracki 2 cd halinde satışa çıkmıştı ki sınırlı sayıda idi. Alana kadar canım çıkmıştı.

Wow'un muzikleri, şarkıların altını dolduran yeterli rp dökümanıyla satışa sunurlursa iyi para kazanılabilir. Zaten Blizzard bunun farkına vardığı için wow'un müziklerini yapan flarmoni orkestrası turnelere başladı. Haberin linkini nerde gördüm hatırlamıyorum ama Blizzard bana sormadan şurdan şuraya gidemez. Sc2 diye bişe de yok. .

Önümüzdeki 1.5 yıl içersinde son genişleme seti de gelip, Blizzard wow için çalışmayı bıraktığında güzel bir ambalajj içersinde albümüzü alırız.
Sosyal ağlarda paylaş

Blood Elf karakter açmadıysan yapamazsın. SC de terranları kayırdığı gibi wowda da elfleri kayırıyor blizzard.

Lvl 13 tauren druid play time, 13 saat. Lvl 13 blood elf paladin play time 8 saat. hatta 7 küsür.

Blood elf char açın, wc yapacak hale gelene kadar oynayın. Ben öyle yaptım. lightbringer da holy troll priesta devam edeceğim.

Rogue'um zaten sağlam 68 oldu.

Konu neydi? Blood Elf'den sonra bir de dranei char açın.
Sosyal ağlarda paylaş

be mage male sarı long hairlı karakterim var suan 68 olmak uzere tamini olarak 80 üstü gay benzıyorsun mesajı almışımdır diğer hiç bir sınıfta olmamıştı.. hayır kabullenme değil :D

[ Mesaj 28 February 2007, Wednesday - 22:02 tarihinde, Nomak tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...