Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bi oyun lazim

klavye

Öne çıkan mesajlar

morrowind ten daha uzun oyun süresine sahip bi oyun yok sanırım

jedi academy ile de en azından bi 6-7 saat (tüm görevleri yaparsan) single playerda harcarsın ve çok zevkli !
ayrıca multiplayer ı da çok iyi uzuun süre oynanır[hline]Guns don't kill people...We do!
Let the bodies hit the floor!
SBGG!
Sosyal ağlarda paylaş

Forza Fallout ve Starcraft derim.
Yetmesse Planescape Torment ve Fallout Tactics de verebiliriz.
O da olmassa Baldur's Gate 2 ve Dungeon Keeper 1-2 var.
Üstüne Commandos ve UFO: Enemy Unknown gibi ilginç oyunlar da var.
Yok bunları sevmedim dersen son olarak Thief ve Ghost Master var.

Ayrıntılı bir oyun değil de sırf aksiyonla kafa dağıtmak istiyorsan, Duke Nukem Manhattan project ve Nox öneririm.

Bunlar da yetmiyorsa seni www.gamespy.com a alalım.
Icewind Dale 2 ve Fallout Tactics oyna.

Hele Half-life veya Quake III orjinal varsa elinde yaşadın.
www.planethalflife.com ve www.planetquake.com sitelerinden modlar çekip oynayabilirsin.
HL için Natural Selection, Counterstrike ve Team Fortress öneririm, Q3 için ise Urban Terror, Rocket Arena ve True Combat öneririm.

Hadi kolay gele...[hline]oh my god! he's whacked!
i vote we frag this commander.
give me something to shoot.
i love the smell of napalm.
Sosyal ağlarda paylaş

mm ceasar 3 tarzi..o clone dan zeus cleopatra pharaoh ve onlarin expen.bitirmissindir..industry tycoon vardi mad tv serisi orjinal fikriyle oynanmaya deger ...illa management istiyorsan car tycoon industry tycoon restaurant tycoon iyidir..ghost master ilginc fikirli sıkıcı bir oyun ..baskaa..aaah nasil unuturum republic revolutions yeni oyunumuz derin?! devlet ilginc konu bi yerden sonra sarmadiysa cook sıkıcı bir oyun...korsancanlar katagorisinde pirates of car. ve pirates cove var ..fitbol seversen cm4 baglar..lionheart var

sayki sevki ve haliyle su anda tek bekledigim oyun ufo aftermath baska bi beklentim yok...
Sosyal ağlarda paylaş

Bak eğer gerçekten stratejiyi seviyorum diyosan sana.
Medieval Total war ve onun exp tavsiye ederim ama yok o kadarda derin olması ben kan vahşeti direk isterim diorsan Age of Myth ve Rise dene.
Bu arada yeni bir tür oyun arıyorsan ve sistemin iyiyse Morrowind&exp'si, Pirates of Caribbean'ı önerebilirim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...