Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlestar Galactica (2004) - Syfy

Zegna

Öne çıkan mesajlar

Devam etmeli miyim???

abi 3 sezon ortalarında bıraktım zira acaip tekrarlamaya başladı kendini. bi olay olur, başkana karşı bişiler olur, adama kotarır ve herkes başkanı alkışlar. başkan saçma sapan dini simgelerle gelir vs, adama alkışlar ve herkes alkışlar. başkan osurur, adama alkışlar, herkes alkışlar. ne lan bu dedim bi yerde ve bıraktım izlemeyi. hayır uzay filmi bu arkadaş dini niye bu kadar önde tutuyosunuz? acaip baydım, devam etmeli miyim? yani sarıyo mu ileriki bölümlerde yoksa hep böyle devam ediyo da siz aslında bu halini mi seviyosunuz???

Spoiler olmadan anlatabilirseniz sevinirim...
Sosyal ağlarda paylaş

The Plan, Caprica ya yapılan saldırının Cylonların gözünden anlatılışı. Saldırı nasıl gerçekleşmiş, neler yaşanmış, nasıl organize edilmiş, skin-job ların arasındaki fark nasıl oluşmuş, nasıl birbirlerinden ayrı düşmüşler vs.
Sosyal ağlarda paylaş

bilimsel yanlarıyla ilgilenen mi? ne bekliyorsun tek tek teknolojilerini açıklamalarını mı? bilim kurguların alayı dramdır alayında böyle olay olur. 2001 bir uzay macerası ile başlayan seride böyledir. ne biliyim star trekte star gate serileri de blade runner da dram vardır bazı bölümlerde bayar ama esas olarak süper serilerdir filmler kitalardır. onları böyle süper yapan ne kadar uçuk kaçık düşündükleri değil içinde ki karakterleri ne kadar iyi işledikleri konularının ne kadar sağlam olduklarıyla alakalıdır. battlestar galactica da sen bunları aramıyorsan izleme bence sıkılırsın.
Sosyal ağlarda paylaş

Milamber said:

bilimsel yanlarıyla ilgilenen mi? ne bekliyorsun tek tek teknolojilerini açıklamalarını mı? bilim kurguların alayı dramdır alayında böyle olay olur. 2001 bir uzay macerası ile başlayan seride böyledir.
yanlız 2001'in kitabında hakkaten açıklar tek tek teknolojiyi :P.

bu arada zarek'in çizgiromanını filan gördüm ama indirmedim.
Sosyal ağlarda paylaş

kesinlikle çok kötü değil, onu söyleyeyim. film olarak değerlendirilirse çoktan da kötü olması lazım tabii.

cylon oylamalarında, kim neden ve de neye oy veriyor onun açıklaması var filmde. ha film olarak adlandırmak da saçma, en fazla 2 bölümü 1 arada izlemek olabilir. onun da dediğim gibi 1 bölümü zaten daha önce izlediğimiz diziden alıntı sahneler.

dizinin sıkı takipçileri bence çok şeyin cevabını buluyor. güzel değil, kötü de değil.

eğer dizinin fanıysanız izlemeniz lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...