Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlestar Galactica (2004) - Syfy

Zegna

Öne çıkan mesajlar

sorularrr

ya şimdi duygusallığı atıp üstümden tekrar izledim bölümü de sorularım geliyor.

Starbuck tan başlayalım. melek olduğunu söylediler geçtiler. iyi hoş da fiziksel olaylara nasıl etki edebiliyor bu hatun? sonuçta capricanın ve baltarın gördükleri de meleklerdi ve fiziksel etki hiç bir şekilde yaratmıyorlardı. bana göre havada kaldı bu kısım.

Starbuck'ın harbringer of death (insan ırkının soyunun tükenmesi olayı) olayı da doğru çıkmadı? gayet yaşıyor millet??

bunlar cylon kolonisine nuke attılar da sonuçta tamamen yok edemediler... hangi akla sığınıp gidip tüm techizatı gemileri güneşin içine gönderdiler? iki gün sonra yörüngeye iki baseship atlasa napacaklar?

ayrıca cavilin ressurrection olmadığını bildiği halde ağzına silahı sokup intiharı saçmaydı (sahne de komikti ayrıcasurat ifadesi vs...)

galacticanın da son jumpından sonraki sahnede resmen menteşeleri gevşedi=)=)

ama bu soruları sorsam da dalga geçsem de BSG'nın gözümdeki kalitesini 1 derece düşürmedi. hatta son sezonu bi kaç kez daha izliycem sanırım=)
Sosyal ağlarda paylaş

Hemen hemen tüm techizatı atmaları aslında temelli kurtulmaları için en sağlam yollardan biriydi. Yüz tane baseship gelse bile gezegen üzerinde hiç bir teknolojik aygıt algılayamayacak. Mağara adamlarıyla da fazla ilgileneceklerini sanmıyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

Penthesilea said:

Starbuck hakkinda

Harbinger of Death abi iste, insanligin sonunu getirdi, cylon ve insanlar karisti artik melez oluyo direk bikac kusak sonra tum "insanlar".
Benim cikarimim buydu yani.

+1

ayrıca

koloni

koloni patladı abi kalmadı cavilin tayfası. galactica tam koloni yok olurken sıçrama yaptı. geri dönebilecek olan tek şey vardı o da gemiyi verdikleri centaurionlar onlarda çipleri çıkarıldığı ve özgürlükleri verildiği için öyle bi işe girmediler. ki hastaları oldum eski modellerle kapışırken fln :D kimseyi merak etmem onlar acaba ne yapmıştır onu merak ederim.

Sosyal ağlarda paylaş

moriQ said:
harika bölümdü.

aklımda kalan tek soru baltar ile six ne arkadaş ?
baltar tanrı ismine kızıyor, şeytanmı (:

ayrıca sonunda hendrix eşliğinde izlediğmiz asimolar güzel göndermeydi.

God

he doesnt like that name olayını ben de merak ediyorum, özel bir anlamı varsa nedir; ya da bir yere falan gönderme mi yapıyor acaba?

Sosyal ağlarda paylaş

said:

bunlar cylon kolonisine nuke attılar da sonuçta tamamen yok edemediler... hangi akla sığınıp gidip tüm techizatı gemileri güneşin içine gönderdiler? iki gün sonra yörüngeye iki baseship atlasa napacaklar?

Cylon kolonisi bi karadeliğin yörüngesinde mi ne duruyor. Nukeları yiyince büyük ihtimalle aethere karıştılar.

// spoiler ici quotelamak de bir basari sdfdsfds -penth
Sosyal ağlarda paylaş

MrLevie said:

sorularrr

Starbuck tan başlayalım. melek olduğunu söylediler geçtiler. iyi hoş da fiziksel olaylara nasıl etki edebiliyor bu hatun? sonuçta capricanın ve baltarın gördükleri de meleklerdi ve fiziksel etki hiç bir şekilde yaratmıyorlardı. bana göre havada kaldı bu kısım.

asd

Bir bölümde mi ne sadece baltarın gördüğü six bunu kollarından kaldırıp sürüklüyordu. Ordada bayağa fizikseldi

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...