Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallout 3 - çıkış öncesi

axedice

Öne çıkan mesajlar

bence abartiyorsunuz ağlar sonuçta fallout tactics te fallout serisinden sayilinmayacak bir oyundu ama gayette güzeldi. bu da öyle olacak fallouttan sayilmaz ama piyasaya göre gayet iyi olacak. ben alir oynarim yani sirf post apokaliptik ortamlar için o görsellikte görmek lasim.
Sosyal ağlarda paylaş

Xboxı olmayanlar için youtube a düşmüş vidyolar
Burdan başlıyor

http://www.youtube.com/watch?v=JuqYxnJnGxs

Robocop fallout3ün npclerinden daha gerçekçi yürüyor. Kaç yıl geçti lan insan bi animasyonları düzeltir.

Bütün vidyolar için link bu. Bi yerden sonra sıkıldım clone wars falan izliyim bari

http://www.youtube.com/profile_videos?user=p3rvypri3st&search_query=fallout&search=Search
Sosyal ağlarda paylaş

moriQ said:
said:
Minimum System Requirements:
o Windows XP/Vista
o 1GB System RAM (XP) / 2GB System RAM (Vista)
o 2.4 Ghz Intel Pentium 4 or equivalent processor
o Direct X 9.0c compliant videocard with 256MB RAM (NVIDIA 6800 or better / ATI X850 or better)
Recommended System Requirements:
o Intel Core 2 Duo processor
o 2 GB System RAM
o NvidiaDirect X 9.0c compliant video card with 512MB RAM (NVIDIA 8800 series, ATI 3800 series)
o Supported Video Card Chipsets:
+ NVIDIA GeForce 200 series
+ NVIDIA Geforce 9800 series
+ NVIDIA Geforce 9600 series
+ NVIDIA Geforce 8800 series
+ NVIDIA Geforce 8600 series
+ NVIDIA Geforce 8500 series
+ NVIDIA Geforce 8400 series
+ NVIDIA Geforce 7900 series
+ NVIDIA Geforce 7800 series
+ NVIDIA Geforce 7600 series
+ NVIDIA Geforce 7300 series
+ NVIDIA GeForce 6800 series
+ ATI HD 4800 series
+ ATI HD 4600 series
+ ATI HD 3800 series
+ ATI HD 3600 series
+ ATI HD 3400 series
+ ATI HD 2900 series
+ ATI HD 2600 series
+ ATI HD 2400 series
+ ATI X1900 series
+ ATI X1800 series
+ ATI X1600 series
+ ATI X1300 series
+ ATI X850 series

Vista'da niye 2gb ram istiyor ?
Sosyal ağlarda paylaş

L0L1g4zlololROFLCOPTER kadar kötü. Bi kere loadingler çok sık ve çok uzun. Belki xbox olduğundandır. Npcler en az oblivian kadar odun, hiç bişeye tepki vermiyorlar. Rest steal rest steal döngüsüne girebiliyorsun ve dükkanlar geceleri kilitlenmiyor. Ben sadece bi rpg ve fallout olarak kötü olur diye düşünmüştüm ama oyun olarak da baya kötü görünüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

ya bide turn base yokmu bu oyunda ? Adam kafa patlatip patlatip kaciyo sadece target seçmek için duraksıyor oyun. İstersen turn base'li oynanabiliyor diyolardi ama turn base oynamak dezavantaj olusturuyorsa neye yarar tabi......

Bide çömelme,yere yatma yokmu ateş ederken amcam düz kayıyor...
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:
L0L1g4zlololROFLCOPTER kadar kötü. Bi kere loadingler çok sık ve çok uzun. Belki xbox olduğundandır. Npcler en az oblivian kadar odun, hiç bişeye tepki vermiyorlar. Rest steal rest steal döngüsüne girebiliyorsun ve dükkanlar geceleri kilitlenmiyor. Ben sadece bi rpg ve fallout olarak kötü olur diye düşünmüştüm ama oyun olarak da baya kötü görünüyor.

çünkü fo & fo2'de adamın evine girip bize bakarken bütün rafları, dolapları silip süpüremiyorduk. vendorun poposuna sokulup 50k altını 15 stealing ile yürütemiyorduk save & load yaparak. (:P)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...