Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallout 3 - çıkış öncesi

axedice

Öne çıkan mesajlar

big guns ı hiç tercih etmedim çok agırlar , çok fazla mermi istiyorlar (daha da çok ağırlık).
hatta f1-2 deki big guns ları bile tam hatırlayamayabilirim :(
sam minigun mutantlara özel olsun mu diyorsun yoksa item/perk bonusları ile mi taşıyabilelim minigunları..
13 str elde edene kadar oyunun yarısına gelmiş olursun o zamana kadar boşta bekleyen bir tag skill olur.

boneC ben tormente birşey demedim beni quotelayıp saçmalama.
Role playing games demişiz , okuyup anlayamıyorsan , anlayıp/anlayamadığını saydığın bazı oyunlarla kıstas alıp hala Rpg bunlar diyorsan kusura bakma senle aynı fikirde değilim.

senin için bir karakteri canlandırmak yürüdüğü yeri seçmek , alışveriş yapmak olabilir fakat biz karakterin dünyayla etkileşimini , tercihlerini yani direk olarak kişiliğini kontrol edebilmeyi seviyoruz. (çoğul konuştum kusura bakmayın)
Sosyal ağlarda paylaş

fast shot artı finease iyidir,

uzarıp kacarıp seke seke caydan gecerken vururum adamı.

agiyide yüksek tutarımki crit perkleri gelsin faster shot perkleri gelsin.

taktiksin sonunda bile bi elimde gause diğerinde desert eagle'la dolaşan bitiptim, araad cekip 5 atış yapıyosun iyi geliyo karizma oluyo power armorla

bu arada burst candır ya paso atarım

[ Mesaj 29 Mayıs 2007, Salı - 19:54 tarihinde, Cuce tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo] [/spo]

Resmi hic sevmedim daha dogrusu bethesda'nin concept artist'ini sevmiyorum sanirim hep ayni kisi yapiyor resimleri stiller ayni cunku.

Hatta Crag Mullins denen herif diyor ki:

said:

I was not familiar with the Fallout universe and had trouble "getting it" at first

Bethesda'ya da uyuz oluyorum kaliteli elemanlari yok hadi anladik da koskoca firmada bi tek bu adam mi concept art cizebiliyor?

[ Mesaj 29 Mayıs 2007, Salı - 22:09 tarihinde, Sylian tarafından güncellenmiştir ]

Sosyal ağlarda paylaş

hiç karakter çizmicek heralde. kim çizer çok merak ediyorum.
justin sweet ile alıştık, şindi bu temizlik çok kontrast duruyor.

gerçi adam neticede, konsept dizaynını yapıyor, şov yapmıyor. bunu da en iyi yapacak adamlardan biri olduğu kesin.

[ Mesaj 29 Mayıs 2007, Salı - 22:58 tarihinde, horacegoesskiing tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Bilmiyorum abi sonucta sanatla ilgili pek bir bilgim yok ama adamin web-sitesine gidip fallout harici yaptigi resimlere baktim onlari da begenmedim, resimlerinin ruhu yok sanki adama olayi anlatmislar o da makine gibi resimleri cizmis...

Justin Sweet, Vance Kovacs ve Leonard Boyarsky bence cok daha iyi adamlar. Zaten fallout'u fallout yapan adamlardan biri Leonard'dir neden gidip onu tutmamislar o da ayri bir hikaye

[ Mesaj 29 Mayıs 2007, Salı - 23:14 tarihinde, Sylian tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

ha evet burst'u beyenmıynleri anlamıyorum kesinlikle.

bence tehlikeye girmeyip 34908534 grid öteden ateş eden, power armor'ı +str bonusu için giyen oyuncular burst'un tadını almadıkları için böle düşünüyo.

burst her şekilde cok zevklidir ya.

bu arada tacticsde melee cı deathclawlar baya iş yapıyodu, boynuzdur tekmedir tokattır.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Resmi hic sevmedim daha dogrusu bethesda'nin concept artist'ini sevmiyorum sanirim hep ayni kisi yapiyor resimleri stiller ayni cunku.

Hatta Crag Mullins denen herif diyor ki:

I was not familiar with the Fallout universe and had trouble "getting it" at first

Bethesda'ya da uyuz oluyorum kaliteli elemanlari yok hadi anladik da koskoca firmada bi tek bu adam mi concept art cizebiliyor?

Yav o bir kaç sayfa önce kabul etmedikleri adamın resimlerini koymuşlardı, o herif mis gibi çiziyordu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...