Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallout 3 - çıkış öncesi

axedice

Öne çıkan mesajlar

iyide daha koyden ciktigindan anda random encounter olarak pancorlu bi cete bulmak hepsinden kolay
o nedenle 2 inci oyunun olayi small gunsdir
big gunsda biliorum aim yok ama kalabalik gruplarda efsaneler dogurabiliyorsun
ha yaptin mi dersen hayatta urasmadim
big gunsi marcus kullansin
ben gaussla snipeliodum
Sosyal ağlarda paylaş

gauss rifle ın ammosu zor. oyun sonlarında nisbeten bollaşıyo. fast shotla filan tehlikeli olabiliyo.

diğer taraftan oyun ortalarında modifiye plasma rifle + aimed shot ve oyun sonlarında pulse rifle gayet şık opsiyonlar.

heavy weapons sadece oyunun ortasına kadar anlam taşıyo.

etkili silahların oyunun her aşamasında small weaponsda bulunması önemli bi tercih sebebi. özellikle .223 pistol + grease gun uzun süre götürüyo insanı.
Sosyal ağlarda paylaş

bende oyunu gaussla bitirdimde gauss rifle bildigim kadariyla enclave base de vardi (gerci sierra army depot mu ne vardi oraya en son oynayasimda ugramadim hatirlamiyorum o yuzden ordada olabilir) sonucta oyunun son bolumunde alinan silahin pek bi islevi kalmiyo (tekrardan sierrada aliniyosa dedigim yanlis) oyunu bastan sonra pulse rifle la oynadim ve cokta kolay oldu. ayrica pulse rifle damage olarak gauss rifle ida geciyo :)
Sosyal ağlarda paylaş

Gauss mermisi bulmak çok zor, doğru ama tesellisi fazla mermi harcamıyorsun. Aimed shot gidilecekse energy son nokta tabii zaten range olayı biraz yalan. Energy skill meselesi, kaç kişi oyuna energy tagged başlayıp habire puan basar ki. Oyuna başlar başlamaz NCR'a gidip Bozar çalmaya benziyor bence. Benim de yapmışlığım vardır, kimsenin hakkını yemiyim :)
Sosyal ağlarda paylaş

fallout u kaç kere bitirdim bilmiyorum. çoğu seferinde gifted almama rağmen 99a kadar birikiyodu skill pointsler, ziyan olmasın diye harcıyodum. tag perk ü aldıktan sonra çotanak diye energy weaponsda kral olmak mümkün. ben öyle yaptım. hatta yarın tekrar yapacağım. :)

damage ın önemi tartışılır, dandik magnum ile "shot in the head for 0 point but was too busy hede hödö" deyip adam öldürülüyo yani :)

critical ftw!
Sosyal ağlarda paylaş

Tag perk'ü? Benden uzak durun :D

Benim klasiktir:

said:
Traits:
Fast shot
Gifted

Tagged skills:
Small Guns
Speech
Steal

En kuvvetlilerden olmasa da en keyiflilerden olduğunu garanti edebilirim :)

Gifted efsane. Small Frame de çok iyiydi havadan stat alıyordun ama Van Buren'de nerf ü yemiş eheh.

[ Mesaj 29 Mayıs 2007, Salı - 03:45 tarihinde, arcane tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...