Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallout 3 - çıkış öncesi

axedice

Öne çıkan mesajlar

ben fantezi melee & unarmed charı yapmıştım jinxed trait ve hth evade ile ama melee'yi kullanamadım işte sledgehammer filan deli etti. unarmed halde rakiplerin uzağına kaçıp turn geçiriyordum, geçen gün baktım 77 AC filan oluyormuş. ammosunu düşüren slaver mi ararsın kendi antenini kıran alien mı. çok keyifliydi, pasif direniş gibi kimseye vurmadan herkes kendi kendini etkisiz hale geitirip kaçıyordu benden. :p
Sosyal ağlarda paylaş

nostalji olsun diye tekrar oynuyorumda aklima geldi soriyim dedim gauss rifle i nerde buluyoduk ya? gauss pistol aldikta rifle lazim bana soyle okkali eye damage vurmak icin. bu arada o sneak+steal ile cantaya bomba yerlestirme olayini demin san francisco da AHS-9 a yaptim adam patates oldu ama hala ahs-9 u oldur diyo shi abilerim illa normalmi oldurmek lazim
Sosyal ağlarda paylaş

Falloutumuz Mukemmel -1 dir..o -1 de zaten buglarından dolayı eksidir baska bisey degil...
*Butun karızması ve power armoruyla arabasından iner..yanında marcus goris sülük vic skynet cassidy ve karısı vardır..(evet +1 companion perku aldım ne olmus)...cok karızma bı sekılde san fransıscodan new reno ya gitmistir...ama cok karızma sekilde bi bakarki..butun topladıgı esyaları koydugu bagajı yoktur..Offf yaaa black ısle!dır..ölsundur...kıcsız araba ...geri doner
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...