Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

House (2004) - Fox

Zegna

Öne çıkan mesajlar

HOLY CRAP

We're not friends anymore House... I'm not sure we ever were

HOLY CRAP... Wilson'sız House izlemek istemiyorum :(

cameron, chase, foreman gibi kalır dizide inşallah Wilson. kalmasını çok istiyorum ama çok ağır konuştu... resmen moralim bozuldu

açıkçası ben taa 1. sezondan beri House'un tek taraflı bir arkadaşlık ilişkisi kurduğunu düşünüyordum. Wilson'ın da "We're not friends anymore House... I'm not sure we ever were" böyle düşündüğünü tahmin ediyordum. Ama en beklenmedik anda geldi, "Amber için seni suçlamıyorum" dedikten hemen sonra...

Sosyal ağlarda paylaş

501

Wilson geri gelir, heycan yapmayin. Klasik house subplot arc iste... bi ara dedektif vardi, simdi bu var falan. iyi oluyor boyle seyler, sirf hasta geldi hastaligini gorduk cozduk geyiginden uzaklasmis oluyor dizi. Son 2 sezondur farkli ilerliyor ve iyi de yapiyorlar.

simdi size sorum olacak: Ben gece kisik sesle izlemek zorunda kaldim kulaklik olmadigi icin, huntington's mevsusunda bisi oldu mu ciddi? 13'e huntingtons var sende diyip durdular o da hayoo falan dedi sonra kadina "kole olma yasamak super" vs. vs. dedi... baska bisi kacirdim mi

Sosyal ağlarda paylaş

5x01

Gerçekten bayaa iyiydi. Wilson gitmesin ya Adamın yüz ifadeleri falan çok komik oluyordu arada. Hem o giderse house bayaa bayaaa yalnız kalır gibime geliyor. Ama çok sağlam laflar koydu.

Neyse şimdi 1 hafta daha bekleyeceğiz. Şu 13 numaranın yüzüne yakından bakınca çok çirkin miş gibi geliyor ya hemde çok çirkinmiş gibi bi orantısızlık var yüzünde ama du bakalım daha çözemedim

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...