Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

House (2004) - Fox

Zegna

Öne çıkan mesajlar

Masters dışında yan karakterler biraz gelişmezse bayık bölümlere merhaba diyebiliriz.

Chase iyice figüran durumuna düştü, 10 kelime ya konuşuyor ya konuşmuyor, Foreman eskisi gibi tatsız tuzsuz, Taub hala favorim, çok ekmek çıkar bu karakterden.

Gelelim 13'e. La ne gerzek bir karıdır bu, daha dün gelmişsin hastaneye, 1 sene mala bağlamışsın, bir sus önce, ortama tekrar alış. Masters'a laf sokmalar, sanki başhekimmiş gibi tripler filan, deli etti gerizekalı karı. Zaten güzelliği de kalmamaış az olan, iyice kıl oldum, defolup gitse.

Masters'ı çok fazla olmasa da beğeniyordum, iyice House'a benzeyen karakterlerin arasında farklı bir tat veriyordu, üzüldüm gitmesine.
Sosyal ağlarda paylaş

pekaziz said:

Masters dışında yan karakterler biraz gelişmezse bayık bölümlere merhaba diyebiliriz.

Chase iyice figüran durumuna düştü, 10 kelime ya konuşuyor ya konuşmuyor, Foreman eskisi gibi tatsız tuzsuz, Taub hala favorim, çok ekmek çıkar bu karakterden.

Gelelim 13'e. La ne gerzek bir karıdır bu, daha dün gelmişsin hastaneye, 1 sene mala bağlamışsın, bir sus önce, ortama tekrar alış. Masters'a laf sokmalar, sanki başhekimmiş gibi tripler filan, deli etti gerizekalı karı. Zaten güzelliği de kalmamaış az olan, iyice kıl oldum, defolup gitse.

Masters'ı çok fazla olmasa da beğeniyordum, iyice House'a benzeyen karakterlerin arasında farklı bir tat veriyordu, üzüldüm gitmesine.

haksızsın.
Sosyal ağlarda paylaş

masters'a kötü karakter diyen çarpılır ya. pek çok insanın gıcık olması başka bir şey, kötü karakter başka bir şey. genellikle zaten güçlü duygular besliyorsanız bir karaktere, o karakter olmuştur. Masters, Cameron gibi sadece 'duygu' yüklü bir karakter de değildi. Tamamen doğrulara olan inancıyla House'a kafa tutuyordu. Paladin gibi bir şeydi valla :D Böyle fıstık gibi karakteri bulmuşken ne yapıp ne edip tutmaları lazımdı dizide.

gerçi dizidekine benziyor gerçek karakteri heralde çünkü "13 bölümlük anlaşmıştım daha fazlasını düşünmüyordum, ayrılmam lazımdı diziden çünkü başka projeler var kafamda" demiş. kalmasını istemişler ama kendisi ayrılmış.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...