Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

House (2004) - Fox

Zegna

Öne çıkan mesajlar

mokoko said:

Slint said:

Ha bi de merak ettiğim bu "doğru teşhisi koyamayıp, hastaya yanlış ilaçlar verip, ondan sonra birisinin söylediği veya gördüğü bişeyle bağdaştırıp hastalığı çözmesi" konseptiyle daha kaç sezon diziyi götürcekler bilmiyorum. Ama bu son bölümde farkettim ki 6 sezondur artık baymışım. 40 dakikalık diziyi hemen hemen sadece içindeki 5 dakkalık House'un komiklikleri için izliyorum.

ben artık tehşis bolumlerini falan izlemiorm bile nerdeyse. ztn dizinin olayı o değil abi. olay house tamamen. house un yaptıkları, manuplasyonları, insanlarla dalga geçmesi, cuddy ve wilsonla ilişkisi.

arkadaşa göre bu dizi akıcı keza konusu var.. breaking bad akıcı değil çünkü konusu yok(!)

bana sorarsan yukarıdaki gibi.. her bölüm, biribirnden bağımsız ve sadece house izliyorsun..

adam sünnetçi olsa 1sezon boyunca ve sadece hiçbir numarası olmayan sünnetleri yapsa da izlersin.

zaten bütün dizileri açın, içinde "peki şimdi ne olacak? ne olmuştu önceden" vs. gibi konu ile alakalı yorumlara rastlarken house'ta sadece house ve kadın oyuncular ile ilgili yorumlar ağırlıklı.. e ne konuşacak adam.. "estefalis kokonikus'un efervesan tabletle tedavi edilmesi bence çok yanlıştı.. hem de gelir gelmez gram positive bakterilere karşı test yapılır bu durumlarda" mı diyecek izleyici..

vakit geçirmek için harika bir dizi. ama seneler sonra "hey Hugh Laurie'nin oynadığı house diye bi dizi vardı.. herif süperdi lan. amca paso son dakikada buluyordu lan.. egzantrik bi elemandı" denilecek sadece. dizi mi? o da ne??

zaten dizinin adı da house.. adam dizi olmuş gerisinden bize ne?

edit:dixi
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...