Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Popomundo

Apache

Öne çıkan mesajlar

şarkı besteleniyor her türlü ama arada birgün bırak
ilhamını kaybediyor karakter daha uzun sürüyor yeni şarkıyı oluşturmak
krediye ben de baktım her önüne gelene vermiyorlar en az 30 gün geçirmiş olması laızm filan diyor
---

bir de randevu ayarlamayı tercih etmeli miyiz
baya pahalıya mal oluyormuş yemek yemek
bulaşıkları filan yıkıyor yazıyordu; moral açısından karlı mı çıkarız zararlı mı
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar oyunda yeniyim diye ucuz işe girmenize gerek yok. İyi bakarsanız ilanlara en az 1000 dolara işe girersiniz. Ben oyuna başladığımdan beri aynı yerde 1300 dolara duvar boyacılığı yapıyorum. Ama artık hafiften sıkılmaya başladım oyundan. Moralle sağlıkla boğuşuyorum resmen. Onunda dışında sürekli konser prova konser prova konser prova konser prova konser prova konser prova.. ah ah.. ilk konseri hatırlıyorumda.. Oturup 10-15 dakka konseri izlemiştim mekanın pencersinden.
Sosyal ağlarda paylaş

tavsiyem kredi isine basvurmayin 100.000$ kredi almistim zamaninda iki tane jam yeri actim ve kit kanaat oduyordum daha sonra artik daraldim ve jamlerden birini satip kalan parayi odedim. ayrica yemek mevzusuda gereksiz bisey bence hele yeni baslayanlar icin lokantalar caktirmadan okuz gibi kazikliyor ve olan 300-500$ dolariniza oluyor. ha bide odeyemezseniz bulasik yikamak ve moral dusuklugude cabasi.
Sosyal ağlarda paylaş

grafik ve dizayn kitabı aldım dövmeci olarak çalışıyorum maaşım 2000ytl. yenilere tavsiyem önce ucuz bi işte başlayın sonra seri ilanları takip edin sürekli. 1000+ maaş veren bi iş kolu bulun genelde bu tarz işler kitap yeteneği ister. 2000-3000ytl kredinizi çekin alın kitabı başlayın yetenek geliştirmeye. 1. yıldızı aldığınızda hemen işe atlayın. maaşınızla 2 haftada ödersiniz krediyi çok zorlamaz. sonra yetenekte 5 yıldız olduğunuzda mesleğinize ait dükkan sahiplerine özel mesajla ulaşın diyin 5 yıldızlıyım 2000ytl istiyorum mumkun mudur falan diye. (CEO lar hariç max. maaş 2000ytl) mekanın kalitesini arttıracağınız için 5 yıldızınızla genelde tabi olur nıe olmasın diye atlıyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

1-Ytl ayarı nerden yapıyoruz bende $
2-Kitap nerden alıcaz bulamıyorum.
3-Hiç param yok 450$ a çalışıyorum min kredi 5bin$ alayım mı kitap almak için ?
4-Mesela şimdi bi iş buldum 750$ özel tim görevlisi yetenek istiyormu bilmiyorum işim olduğu için giremiyorum çıkarsam işe tekrar girebilir miyim?
Sosyal ağlarda paylaş

kitaplar herhnagi bir dükkanda satılıyor ama pahalı
krediyi belli gün sayısını doldurmuşlara veriyorlar, düşük krediyi veren varsa bana da haber verin, bütün bankaları gezmedim
ytl ayarı yok bildiğim kadarıyla
özel tim görevlisi viplere özel, zaten kitabını okumadın nereye giriyon
işten bir hafta dolmadan çıkamassın, iş bulmak zor deil, ilk önce vasıfsız işlere gircen, yukarda anlatmış zaten yeteneğin arttıkça daha iyi işlere
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...