Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Popomundo

Apache

Öne çıkan mesajlar

Başarılı konserler, buyuk sıngle satışları, grupıeler ıle yatmak ve haıku okuman faydalı olur.

Ek olarak yukardaki arkadaşın mesajı için parça yazılımına başladıktan 3 gün sonra bir adet daha parça başlatabılırsın eğer 3 gun beklemezsen yazdığın parça ilhamını kaybeder.

İlham tohumsuz 10 number parçalar yazıyorum diyen arkadaşda biraz abartmış gibime geldi neyse.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
İlham tohumsuz 10 number parçalar yazıyorum diyen arkadaşda biraz abartmış gibime geldi neyse.

Karakterim Alexander Taylor. son yazdığım şarkıya bakabilirsiniz ilhamsız kalitesine.

Kişisel şöhretle ilgili gectigimiz aylarda bazı değişiklikler yapıldı. mesela benim konser verdiğimiz dönemde %77 üzerine hiç çıkmadı. zaten belirli bir yerden sonra haiku işe yaramıyor. 4-5 hafta önce paparazzi listesinde 2 tane ölü 1 de inaktif adam vardı. şöhret işine pek akıl sır ermiyor açıkçası
Sosyal ağlarda paylaş

konserlerim başarılı, single'larım ilk günden sold out oluyor. mis gibi megastarım.
groupie almıyorum çünkü kariyerinizin erken aşamalarında işe yarar gibi bi ibare okumuştum bi yerlerde, sebepsiz leşlik yapasım yok.
haiku gibi işlere ise hiç giresim yok. müzisyenim ben kardeşim, spor salonunda şiir okuyarak mı meşhur olmam lazım anlamıyorum ki :(

hayır kıpırdasa arada bir (+/-) anlıycam, bu %37'nin büyüsü nedir onu anlamadım :P

ben groupie aliym bari artık :/
Sosyal ağlarda paylaş

Bende bişey sorayım, bu konser performansını arttırmanın yegane yolu ekipmanlardanmı geçiyor? Yeteneklerle, şarkılarla falan bi yere kadar galiba? Ayrıca konserlerde kendi bestelediğim şarkıları çalarsam daha yüksek performans alırım şeklinde bişi duymuştum, doğrumudur? (temel bestecilik ve söz yazma 5 yıldız şu an ama sadece 2 şarkı besteledim galiba yetenekleri geliştirdikten sonra)
Sosyal ağlarda paylaş

EagleEye said:
Bende bişey sorayım, bu konser performansını arttırmanın yegane yolu ekipmanlardanmı geçiyor? Yeteneklerle, şarkılarla falan bi yere kadar galiba? Ayrıca konserlerde kendi bestelediğim şarkıları çalarsam daha yüksek performans alırım şeklinde bişi duymuştum, doğrumudur? (temel bestecilik ve söz yazma 5 yıldız şu an ama sadece 2 şarkı besteledim galiba yetenekleri geliştirdikten sonra)

Öcelikle tek yol ekipman degil. ekipman hatta olmazsa olmaz degil. herkes icin degisen birseydir bu aslında ama benim kişisel gorusum kesinlikle kendi şarkılarının çalınmasıdır. 4* alan cover şarkıdansa 2* alan kendi şarkın performansa daha olumlu etki yapar. konser düzenin de çok önemlidir. şarkı ve atraksiyonları en az yıldız alandan en çok alana doğru sıralamak gerekir. genelde 11 şarkı çalınmasını öneririm. ayrıca Rider, Artist Crew, barın kalitesi v.s. de etkili tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

EagleEye said:
Ben 10 şarkı çalıyorum, 7si cover. Sahne atraksiyonları fena diil 2-3 tanesi 4 yıldız alıyo, diğerleride 3. Tek problem komple kendi şarkılarımı çalmamammı? Vasat geçince konser ün artmıyo yeteri kadar, en az 4 olsun istiyorumki single satsın :)

Gün geçtikçe artacaktır şöhretin. her şehirde yılda 1 konser vermeye çalışın. sürekli dünya turnesi yorgun düşürebilir sizi. biz mesela 1 dübya turnesi ( 53 günde) yapıp 1 ay ders vermek / şarkı yazmak için yatıyoruz. müzikal yeteneğin, çekiciliğin, dış görünüşün çok önemli. ben asla dış görünüş ve ses için deneyim puanı harcanmamasını söylerim hep. ekonomik şekilde ameliyatla dış görünüş max. yapılabiliyor.

deneyim puanlarını Zeka > Muzikalite > Çekicilik şeklinde vermekte fayda var.

atraksiyonlardan da müzik yeteneğinin atraksiyonları generic atraksiyonlar ( seyirciyi selamla, konuş şarkı ada v.s. ) karşısında çok daha etkili. işin en kolayı min. 3 kişi olabilmek bence. 2 kişi şarkı yazarken 1 kişi de atraksiyon yeteneklerini geliştirir sonrasında diğerleri atraksiyon geliştirirken o composing geliştirebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten tek başınaysan parçaların hepsinin sana ait olması zor. genel yeteneklerine göre epey iyi bile diyebilirim konser performansın. gördüğüm kadarıyla gereksiz bi yetenek geliştirmemişsin fazlaca.
profesyonel şovmenlik, prof. danscilik temel seksapel 5* yapabilirsin. bunun dışında dediğim gibi deneyim puanlarını muzikal yetenek ve zekaya verebilirsin.

estetik ameliyatları çığır açan mekanda yaptıktan sonra herhangi bir yan etkisi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

yeni basladım da 3. gunum ilk kez girdim demin duzgun bi sekilde. boyle helpleri falan okuyarak.

zaman olayı nası islio onu sorucam. calısılan yerden gelen para yarına hazır mı olucak simdi? skill ogren veya gelistir diyince, o priority ayarlarını yapınca onlar da her gun mu arttırıo kendini?
Sosyal ağlarda paylaş

Xelee said:
yeni basladım da 3. gunum ilk kez girdim demin duzgun bi sekilde. boyle helpleri falan okuyarak.

zaman olayı nası islio onu sorucam. calısılan yerden gelen para yarına hazır mı olucak simdi? skill ogren veya gelistir diyince, o priority ayarlarını yapınca onlar da her gun mu arttırıo kendini?

zaman normal yaşanılan (rl) zaman gibi işliyor fakat 1 popmundo yılı 8 haftaya tekabül ediyor. oyundaki ismin Alexander Taylor (bir kaç tane olabilir oyunda ben istanbulda zina otelde olanım) oyun icinden bana mesaj gonderebilirsen sana çömez turunda yardımcı olabilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Genel yetenekler dediğin zeka çekicilik falanmı? Yeterli diilmi müzik yeteneğim? Yani bu şekilde 15 konser performansı falan alamıyosak maksimum 25 galiba onu nası alıcaz anlamadım yau :L

o GSG konserler artık biraz gecmiste kaldı. konserlerle ilgili değişikliklerden sonra. yeteneklerden kastım normal yetenekler. (showmanship etc.) gereksiz yetenek gelistirmemissin.
Sosyal ağlarda paylaş

yok genel yeteneklerine göre epey iyi demişsinde daha ne yetenek geliştircez? :)
kullandığım sahne performanslarına dair nerdeyse tüm yeteneklere sahibim. İlerde havai fişekti ışık oyunlarıydı falan onlarla ilgili 2-3 yetenek daha geliştiricem işte sanırım yeterli olucak? Yeteneklerden başka ne şekilde arttırıcaz bu konser performansını şöle 15 falan olcak şekilde?
Yani özetle şunu soruyorum, minimum 15 konser performansı için ne lazım?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...