Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Popomundo

Apache

Öne çıkan mesajlar

oyunun kendi forumunda birisi şöyle bişi iddaa etti denemedim henüz:
Sağlık %30 un altında diilse yani bar kırmızı diilse ve temel yoga 5 ise, spor salonuna giderek daha hızlı arttırabiliyomuşuz sağlığı.
Yetenekler konusunda ise şovmenlikmi daha önemli yoksa doğaçlama müzik yada temel hawai fişek gösterisi falan tarzı şeylermi?
Sosyal ağlarda paylaş

çikolata kürü kullanıyorum ben de, özellikle yetenek geliştirirken düşüşleri engelliyor, iyi oluyor.
yalnız %60 öncesinde spor yapmak iyi gelmiyor, bilhassa yoruluyor karakter.
dolayısıyla 60a kadar dinlenerek, sonrasında temel yogalı sporla sağlı artışınızı gayet nefis ayarlayabilirsiniz.
ve evet, sahne performansını sağlık da moral de etkiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Emaleth said:
arkadaşlar aşağıdaki vip eşyalar ne işe yarıyor bilen var mı?
oyunun kendi forumlarına baktım ama bulamadım, arama yok :/

Işıltılı Sağlık Pınarından Bir Şişe: Sağlığı arttırıyor (% 20 veya 15 olması lazım)
Sahne Arkası Deneyimleri Kitabı: her hafta 1 kere kullanılıyor ve kullanildigi anda 2 exp veriyor
Sahne Arkası Kartı: henüz ne işe yaradığını bilen yok.
Sosyal ağlarda paylaş

ShadowFury said:
Şarkı yazma bölümünde 3 gün sınırıyla alakalı birşey var, daha sık şarkı yazarsak şarkının kalitesi düşermiş te, neye göre belirleniyo bu süre?

Şarkının başlangıç anından itibaren 3 gün mü, şarkıyı bitirdikten itibaren 3 gün mü?

şarkıyı bitirdikten itibaren 3 gün. bir de şarkı yazarken sürekli Revoultunary hotellerde bulunmaya çalışın. ayrıca şarkı yazımında en önemli diğer faktör sağlık seviyenizin yüksek olması. ben genelde % 100 sağlık ile yazıyorum ve hep otelde kalıyorum. şarkı kaliteleri: Çığır açan / Akla Zarar en kötü ihtimalle mükemmel oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...