Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

beşiktaş yenildi

cado

Öne çıkan mesajlar

hakettik yenildik.

türk oyuncularına iq testi yapılmalı kesinlikle

ofsayt ya da değil pozisyon oluyor bizim defansın tamamı ellerini kaldırıyor bekliyor. ya be adam koşsana belki yetişeceksin engelleyeceksin

bu zekada oyuncularla bukadar. yine umut veriyor takım. yabancı bi stoper alınırsa zekası ortalamanın üstünde güzel günler görülür önümüzdeki sene.

bu seneki amaç zaten ilk 2 olmalı ki inönüde oynayacağımız derbilere bakar o da
Sosyal ağlarda paylaş

4 büyükleriin hepsimi 1 senede bukadar kötü olur bence son yılların en zevksiz liglerinden birini yaşıyoruz dünyanın en büyük derbisinde bile fb-gs macinda hic zevk almadim futbola değer birşey yoktu dediğim gibi türk futbolu gelmiş geçmiş en kötü yılını yaşıyor bence 4 büyükte kötü bir oyun sergiliyor (son zamanlarda bjk bi yükseliş yaptı ama bu son oyun gercekten cok kotu oynadılar)
Sosyal ağlarda paylaş

türkiyedeki iğrenç futbol sahalarını da unutmamak lazım

bunun bir standartı olmalı. ben küçük takımların bilerek bozuk sahalarda oynattığını düşünüyorum açıkçası.

adam gibi sahada adam gibi futbol izlemek istiyor insan.

bence beşiktaşın iç saha-dış saha oyun performansındaki en önemli etken budur.

bu arada ofsayt taktiği diye birşey var tabi ben orda geri dönememelerine birşey demiyorum orda birkaç saniye kaçırırlar, ama ellerini kaldırıp beklemek yerine geriye koşabilirler

[ Mesaj 18 February 2007, Sunday - 17:55 tarihinde, cemad tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...