Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes

SoulCube

Öne çıkan mesajlar

2x10

companye iyi veya kötü demek için hala yeterince bilgimiz yok bence, ama son bölüme kdr kötü lanse ediliyordu bu bölümde biraz iyiye kayış sezdim
virüsü inatla yok etmeyişleri çalınmasına önayak oluşturuo, ve sanki ilerde lazım olur bize, bütün insanları yoketmemiz gerekebilir gibi bi amaçları olduğunu düşünüp "company kötü" sonucuna varıyorum
heroların yeteneklerini pasifize etmek istemeleri de bi açıdan kötü ama bi açıdan da iyi yani syları pasifize etmek iyi bir olay vs vs
hiro öle koşuoda peter çat diye yollasa nuke napcak ışınlancak fln da ya geç kalırsa:)
peter ölmesin, adam da ölmesin bildiğin battle olsun aralarında matt, sylar, bob'un kızı fln filan

Sosyal ağlarda paylaş

2x10

adam numaradan adam yahu :D olmuyor sadece oldurme yetisi de yok..
1.sezon'un finali saglamdi battle acisindan oyle bişi lazim.
Yoksa bu Veronica Mars ( VM ) 5 para etmez, zaten aptal bişi felan, gucsuzleri anca kesebilir o.. Boyle saglam guclu karakterler hiro, pp, gabriel. Bunlar iiydi. Şimdi bu yeni yetmeler cok hikaye.. Zaten peter'in abisini de bitirdiler, nolacak o adam ? işler cok karisti canim, ama ilk sezondaki o tat yok artik..

Sosyal ağlarda paylaş

mal hiro, Adam ın ne yaptığını anlatmadan direk girişiyor,peter de pek bi safmış canım hiro yu miklemiyo, 2 gün önce tanıştığı adamın lafına hemen inanıyo :) ,Son sahnedeki kılıcın üzerindeki simgenin parlamasından da anlaşılıyoki hiro peter i hafif den çizcek,bölümde gözüme çarpan salaklıkları sıraliyim hemen:
-Şu zenci kız da pek bi malmış,eve girdiği yerden çikacağına tavana asılıp artizlik yapıo,lan bi sürü hareket öğrendin 2 hareket yapıp heriflerden kurtulsana,heç akıl yok valla.
-mexicalı kız da tam ... muş,2 dakkada abisini satıp gabriell in kucana atladı.
-Pompon kızımızda(aha unututm ismini:) gene aşk meşk ayağına babasını kaybetti,ben bunun babasi olcamki bodruma zincirlerim :D.
ha bide merak ettiğim adam virüsü peterla birlikte aldi,ee sonra ne diycek peter e,ganka ben şu virüsü 2 dakkada yokediyim sen arabayı getir :P,gerçi peter da safın önde gideni yer mi yer.
Bu sezon bence ziçişlarda Heroes bakalım toparlayabileceklermi.

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...