Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes

SoulCube

Öne çıkan mesajlar

bobun gücünü ben atlamışım ya ne zaman söyledi ki?

9. bölümün sonunu spoiler yapmayın işkence ettiğim biri var başka kaynaktan öğrenmesin kendileri :P

çok spoiler xD

bennett tabii ki de claire'in kanıyla diriltilecegini bilmiyordu, belki de claire'in kanının böyle bir özelliği olduğunu bile bilmiyordu daha.. zaten uyandıktan sonra holy sh*t demesi de bunu göstermez mi :D şirket eline düştü garibim :(

ayrıca sureshi dövmek istedim, çok pis dönekmiş

Sosyal ağlarda paylaş

bega said:
bobun gücünü ben atlamışım ya ne zaman söyledi ki?

Sureshi company'e almaya çalışırken şöle bi diyalog geçmişti:

Suresh: bu araştırma için yeterli nakit desteği sağlayabilecek misiniz?
Bob: emin olun sağlarız. (Eline kaşığı alıp altına çeviriyor bunu söylerken.

Sosyal ağlarda paylaş

spoiler

bennet claire ın kanı değilde adam'ın kanı ile reslenmiş de olabilir company e karşı bi kişi daha kazanır adam bence öyle olucak çunku company ztn öldürecekti resleyip başlarına bela almak istemezler diye düşünüyorum tabi clair i tekrar ele geçirmek için babasını kullanacak da olabilirler

Sosyal ağlarda paylaş

Scheriff said:

spoiler

bennet claire ın kanı değilde adam'ın kanı ile reslenmiş de olabilir company e karşı bi kişi daha kazanır adam bence öyle olucak çunku company ztn öldürecekti resleyip başlarına bela almak istemezler diye düşünüyorum tabi clair i tekrar ele geçirmek için babasını kullanacak da olabilirler

noah

adamın resetlenmiş olması sart değil ki kafa olarak

Sosyal ağlarda paylaş

@ scheriff

Bence claire'e saldirmalarinin yegane nedeni adam'in kaçmiş olmasi, ve ellerinde artik adam'in kaninin bulunmamasi, yoksa bennett companydeyken de boyle bir şeye bulasabilirlerdi ve o donemde claire'in bennett a verilmesi belki sadece bir tur rezerv guc olarak olmustur. Yani eger adam olmasaydi company direk claire'i kullanacakti onca sene diye dusunuyorum ve bence bennett adam'in varligindan haberdar olan kişilerden biri, belki de o yakalamiştir. :D Ama adam'in hafizasini kendi iyileştirdigi bir gerçek ve buda su demekki, peter'in daha sonra hafizasini iyileştirmesi belki de adam'dan gelen gelişmiş ozellik nedeniyle ki belki claire ve adam'in gucleri de bir nokta'da ayrilabilir. Ama zannetmiyorum. Fakat olasiliklar mevcut.

Sosyal ağlarda paylaş

eagle_dnz said:
Scheriff said:

spoiler

noah

adamın resetlenmiş olması sart değil ki kafa olarak

spoiler

kafa olarak reslenmesiyle ilgili bir şey söylemedim ki ben?
bennet i iileştiren kanı adam kendinden vermiş olabilir dedim

Sosyal ağlarda paylaş

MrLevie said:

adam kaç yaşına gelmiş, kızı rejenerasyon olabiliyor. farkına varamamış mı yani rejenerasyon yeteneğinin? öeh.

spo

Kendinin rejenerasyon yeteneği yok , ya clairden ya da adamdan kan alıp vererek canlandırıyorlar bennet'i. Kaç yaşına gelmiş kızında var anlamamış mı diyorsun da kız onun kızı değil ki. Nathan'in kızı

Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar şu diziyi gözünüzle izleyin rica edicem ya da açın 1. sezonu tekrar baştan izleyin valla her bölümde tek tek ayrıntı vermekten hoş ben vermiyorum genelde başkaları üstleniyor o görevi ama okumak bile adamı çileden çıkartıyor sanki millet 2. sezondan başlamış diziyi izlemeye :P
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi merak edilen nokta Bennett i kimin kurtardığı...
a)Company, Claire e karşı koz olarak kullanmak için kurtardı
b)Adam, Company ye karşı adam toplamak için kurtardı
c)Mohinder, eşşeklik yaptığını anlayıp company den habersiz olarak kurtardı(gerçi bu düşük bi ihtimal, kanı nerden bulucak di mi?)

Bi de Hiro nun zamanda yolculuk yapması geleceği geçmişi öğrenmesi filan güzel oldu. Katili de öğrendiğine göre Kenseiye de çok pis girişicek, bu kadar konuyu 2 bölümde toplamak için full time action olayına girmeleri lazım yani şu son 2 bölümde bol bol hareket görebiliriz diye umuyorum(yoksa konu havada kalıcak)

Yani daha Sylar ı bile asıl konuya sokamadılar, meksikalı kızla kesişip duruyo mal mal.Zaten bi Peter-Sylar-Adam-Hiro ortada kapışmaya başlasalar dövüş 2 bölüm sürer:P Yani konuyu iyice bi toparlamaları lazım.

Sosyal ağlarda paylaş

DeBuffAndHeal said:

Bir soru

Peter 1 sene sonrasına gitmişti.Ordan geri nasıl döndü.Kendi dönmek istemez.Sevgilisini gördü çünkü.Hiro'desen o zamanda deildi.

peter

güçlerini kontrol edemediği için istemeden geri döndü zaten istemeden geleceğe gitmişti

hayla 2 bölüme bukadar olayı nasıl sığdırcaklar anlamıyorum, 11. bölümden sonra aramı vercekler yoksa konumu bitcek ara verceklerse neyse ama konu bitcekse 2 bölüme bukadar şeyi sığdırmaları zor gibi
Sosyal ağlarda paylaş

hiro zamanı durdurup sylar+adam kucaklayıp dinazorların oldugu bi döneme atar gelir. sylar adami, dinazorlar sylari kim kime dumduma.
peter da ben+elle kucaklayıp duvara girip kucağı bırakır(!) onlarda orda PÖRT olur. (adam peterin omzunu tutarak duvara nasıl girdi hala o noktayı aşabilmiş değilim).
claire west le evlenir çocuk yapar.çiftlik panjur vs.
bennet da gitsin fotokopici dükkanı açsın kendine.
mohinder'i 'aile bağları'na transfer ederler, orda çevirsin entrikaları allahın tipsizi.
tamam işte 1 bölümde bitti. senaryo bi süredir bu şekilde olduğuna pekde garipsemem böyle olsa zaten.
ayrıca The Company diyip durmayın görende ciddi bişeyler sanacak.3 kişilik şirket işte, adi şirket, vergi kaydı bile yapamaz onlar.

Sosyal ağlarda paylaş

BaaL said:

hiro zamanı durdurup sylar+adam kucaklayıp dinazorların oldugu bi döneme atar gelir. sylar adami, dinazorlar sylari kim kime dumduma.
peter da ben+elle kucaklayıp duvara girip kucağı bırakır(!) onlarda orda PÖRT olur. (adam peterin omzunu tutarak duvara nasıl girdi hala o noktayı aşabilmiş değilim).
claire west le evlenir çocuk yapar.çiftlik panjur vs.
bennet da gitsin fotokopici dükkanı açsın kendine.
mohinder'i 'aile bağları'na transfer ederler, orda çevirsin entrikaları allahın tipsizi.
tamam işte 1 bölümde bitti. senaryo bi süredir bu şekilde olduğuna pekde garipsemem böyle olsa zaten.
ayrıca The Company diyip durmayın görende ciddi bişeyler sanacak.3 kişilik şirket işte, adi şirket, vergi kaydı bile yapamaz onlar.

Niki ile Dl nasıl Linderman'ın ofise girdiyse öle duvardan geçtiler..

cado bence öyle olmadı xD
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi bunlar 20 küsür bölüme yayılıcak olan konuyu 11 bölüme sığdırmaya kalkışmıycaklar di mi?

Sezon 2 nin 2. yarısı yayınlanmıycak, Sezon 2 nin 2. yarısını 3. sezon diye izliycez?

Yoksa cıvığı çıkar cidden.

Karşılaşmaları kilit noktaları 11 de gösterip orda kessinler, biz yarım sene çatlıyalım meraktan=)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...