Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes

SoulCube

Öne çıkan mesajlar

eregorn said:
yaw ben bisi sorcam... 4 ay once bolumunu izlediniz dimi? nikinin kocasi nasil oluyorda vurularak oluyor... onceki sezonda niki bunun kafasina sniperla sikio ama bisi olmuyor... adammi salak yoksa senaristlermi? yada baska bisey mi?

senaristler salak. ne güzel 1. bölüm sönü öldü sanmıştık. saçma sapan bi şekilde nikki'nin hikayesini anlatmak için canlandırdılar sonra daha salak bi şekilde öldürdüler. yapıyorlar arada böyle üşengeçlik.
Sosyal ağlarda paylaş

niki sniper ı sıktığında eleman ın kafası arkasını dönük değilmiydi ya beklenmedik anda gelmesine rağmen kafasından geçip gitmişti mermi -benmi yanlış hatırlıyorum yoksa- burda ise adam geldi sıktı gitti nekadar sinir bozucu bir ölüm odu yaw sen git koskocaman mafya babasını öldür ne olduğu neyin nesi olduğu bilinmeyen bir adama geber git
Sosyal ağlarda paylaş

eregorn said:
syler vs peter istiyorum ben... ama sezonun ilk bolumlerinde hatirlarsaniz sylar a sormustu adin ne diye oda gabriel demisti... peter da da bi ara sylar surati gorduk... noluyo yaw? olaylar tersinemi donuyor... ama peter kotu olsa super bi savas cikar ortaya >:D<

peter immo ya. kötü olsa bi denge kalmaz ki 12389712389712 vs 1 yapar. zaten adam gibi de bi kankası war. ezerler yani. rmk atarlar ondan sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

cado said:
niki sniper ı sıktığında eleman ın kafası arkasını dönük değilmiydi ya beklenmedik anda gelmesine rağmen kafasından geçip gitmişti mermi -benmi yanlış hatırlıyorum yoksa- burda ise adam geldi sıktı gitti nekadar sinir bozucu bir ölüm odu yaw sen git koskocaman mafya babasını öldür ne olduğu neyin nesi olduğu bilinmeyen bir adama geber git

öyle olmadı niki 1 hakkım var dedi ilkinde kaçırdı sonra D.L moda girdi 2. kurşun işlemedi tabi
Sosyal ağlarda paylaş

eregorn said:
d.l. in moda girmesi cok uzun suren bisey deyil... ama bu arada d.l. adamin geldigini gordu ve moda girmesi icin baya bi zaman vardi... ama niye girmedi...

O sahneyi tekrar izle bence. Adam karşıdan geliyodu silahı gstermedi. D.L "adamım bırak artık istemiyor işte" dedi. Tam nikiye bakıyodu o arada çıkardı vurdu.

Sizce bu düşündüklerimizi senaristler düşünmüyo mu ?

iyi izle bence o sahneyi tekrar
Sosyal ağlarda paylaş

ya aslında jessica ölse, claire biraz daha aklı başında davransa, peter'da tehlike karşısında mal gibi duracağına uçsa kaçsa daha güzel olacak..

ama olmuyor.. ha ne oluyor, güçlerini hakkıyla kullanan tek, yegane bir karakter kalıyor.. haitian.

büyük ihtimalle herhangi bi sezon sonunda topuna reset atıp, kahverengi ceketini alıp gidecek abim

bu arada mohinder'da satıcılıkta çığır mı açıyor ne?
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:
ya aslında jessica ölse, claire biraz daha aklı başında davransa, peter'da tehlike karşısında mal gibi duracağına uçsa kaçsa daha güzel olacak..

ama olmuyor.. ha ne oluyor, güçlerini hakkıyla kullanan tek, yegane bir karakter kalıyor.. haitian.

büyük ihtimalle herhangi bi sezon sonunda topuna reset atıp, kahverengi ceketini alıp gidecek abim

bu arada mohinder'da satıcılıkta çığır mı açıyor ne?

Evet ya güçlerini tam kullandırtmıyolar. Şöle her yeri aksiyon kokan bi dizi olsa ne güzel olucak. Peter bildiğin mal zaten okadar gücü var bi bok yaptıgı yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...