Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes

SoulCube

Öne çıkan mesajlar

ne bsg izliyorum ne de house, 1. sezon full vardı hdd de 2 bölüm izledim sonra gereksiz yer kaplıyor diye sildim rica edicem hastane konulu dizilerle böyle fantastik konular içeren diziler karşılaştırılmasın hadi bsg ile karşılaştırılmasını bi nebze anlıyorum ama o da başarısız bana göre sarmadı beni.
Sosyal ağlarda paylaş

Adam ın gücü Claire inki gibi değilmiş. Claire de hücre yenilenmesi özelliği vardı. Adam, World Of Darkness vampirleri gibi kan kullanarak iyileştiriyo:)
(Tabi aynı da olabilir, belki Adam ın da regeneration özelliği vardır, Claire in kanı da aynı iyileştirme etkisini yaratıyodur, bilemeyiz:)

Çok fazla açık nokta vardı onlar kapandı iyi oldu da cidden finale 2 bölüm mü kaldı? Senaristlerin grevi ne zaman biter?Eğer bu kadar çabuk biticekse kötü olmuş.

Sosyal ağlarda paylaş

Ben de house u heroes a tercih ederim her turlu, daha cok zevk aliyorum fakat house ta gordugun bi hastane + 10 adam.

ama heroes da

Dunku bolumde bir meksika dugunu yapmis adamlar daha gercekci olamaz yani. Peter'in gelecege gittigi bolumde herkes hastalikliyken jipin gelip kizla peter i almasi. Goturup Alfabetik olarak ayrilmis warehouse lara koyulmalari.... Nerden bulmuslar orayi, nasil bir para harcamislar yapmislar hakkaten anlamak guc. Kalite akiyor resmen diziden, millet de izleyip aman boktandki, hikayesi yaramaz diyor. 2080 de olacak bir olayi bu kadar guzel kurgulayin o zaman da gorelim.

Nese gaza geldim bosver. House var bugun, sarisinim geri donsun YAAa!
Sosyal ağlarda paylaş

Bir dizinin diğerinden iyi ya da kötü (ki bu her kişiye göre deişğkendir) olmasıyla ilgili neden bu kadar yorum yapılıyor anlayamıyorum.

Bsg ezer , house şöle prison break böle heroes şöle

Zamanınızı daha iyi değerlendiremediğiniz sürece size göre 10. sırada olan bir diziyi bile izlersiniz.

Heroes kötüyse izlemeyin , yok eğer diğer diziye göre kötü buluyor ancak gene de izliyorsanız bari böyle yorumlar yapmayın . Beğeniyorsunuz ki izliyorsunuz.

çok saçma bence , yok tırt mırt bu sezon kötü hede hödö ... Eee izlemeyin o zaman?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...