Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes

SoulCube

Öne çıkan mesajlar

[spo]o değilde sanırım claire'in arabasını meksikalıların araba çalarken girdikleri kodeste kurtardıkları adam çalmış aynı araba idi çünkü bu dizinin aynı eşyayı birden çok fazla yerde kullanması beni delirtiyor hele geçen sezon bir silah mevzusu vardı ulan herkeste mi aynı silah olur.

bir de her previously on heroes dedikten sonra claire'in iğrenç parmağını uçurma sahnesini izliceksek bırakıyorum bu diziyi :)

ayrıca peter'in öyle atraksyonlara girmeden kutuyu yaklaşık olarak 1.3345 saniyede alabilme durumu vardı ki yapımcılar böyle istemiyorlar heralde :)

sylar sanırım harbiden gay, neyse candice i de öldürmüş oldu böylede alternatif gelecekteki bir takım hadiseler ortadan kalkmış oldu yani sylar'ın eline geçecekse öyle bir tehlike kadın ölsün daha iyi :D[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]Evet peter güçlerini kontrol edemiyo pek. Ancak böyle gaza geldiği durumlarda refleksif olarak çıkıyolar. Yoksa kendi durduğu yerde kullanmaya çalışıyodu kullanamıyodu mesela.

Yalnız Sylar, Candice i öldürdü ve gücünü aldı, tek sorun kullanamaması dimi?
Yoksa kendi gücünü de mi kullanamıyodu, dolayısıyla Candice i öldürdü ama kendi gücünü de kullanamadığı için beyni çözemedi bütün o yetenek boşa mı gitti? O kısım merak konusu:) Bi de Sylar güçlerini niye kullanamıyo? [/spo]

[ Mesaj 11 Ekim 2007, Perşembe - 20:20 tarihinde, ShadowFury tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]peter'ın güçlerini kontrol edememesinin sebebi hafıza kaybı ols agerek. ne öğrenmişti görünmez adamdan hatırlayın, birinden aldığı gücü kullanmak için o kişiyi düşünüyordu. şimdi kimseyi hatırlamadığı için güçlerini de çağıramıyor.[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]
said:
o hatırlama muhabbeti ilk başlarda gücünü kontrol ve keşfetme aşamasındaydı sanırım.

diye yazmışım zamanında ema, hafızasını kaybettiği için sahip olduğu güçleri hatırlamıyor ve nasıl kullanılacağını doğal olarak bilmiyor diye düşünüyorum ama her aksiyon ortasında dur claire i düşüneyim ölmeyeyim falan diye kastığını da zannetmiyordum sezon 1 de :D [/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]Sylar ve Peter güçlülerdi çünkü 2. sezon apayrı karakterlerle apayrı bir hikaye anlatılması planlanıyordu.

Sylar ve Peter güçlerini kaybettiler çünkü plan değişti, aynı hikayeyi sürdürme kararı aldı yapımcılar insanlar bu karakterleri sevince. Ama Sylar ve Peter aşırı güçlenmişler hikayeyi bozacak kadar abarmışlardı. Bu yüzden hikaye gidişatı için ikisinin de "nerflenmesi" gerekiyordu. 2 usta makas darbesiyle kestiler güçlerini biraz. Şimdi de vanayı arada bi açıp azar azar akıtıyolar. Ağzımıza bir parmak bal çalıp heyecan yaratmaya çalışıyorlar.

Peter artık insanları düşünmese de güçlerini kullanabilir ama ne gücü var ve nasıl kullanıyo hatırlamıyor.

O kutuyu da adam ateşe atsa refleks olarak kurtarabilirdi belki, ama bundan asla emin olamadı. Gücünü kullanabilir mi kullanamaz mı bilemedi o yüzden de riske girmemeyi seçti.

Bu arada şu ilüzyon yaratan hatun geçen sezonki hatun mu? Hiç benzetemedim, geçen sezonki çok daha güzeldi sanki tip olarak :p [/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]Illüzyoncu hatun aynı evet. Olaylardan sonra kimlik değiştirmek için mi ne yapmış.

Yalnız şöyle bi nokta var:
Geçen sezon sonunda Niki, gücünü keşfedip Candice i tek yumrukta yamultmuştu. Yani resmen bayıltmıştı, kızcağız sümük gibi yapışmıştı yere. Hatta illüzyonu dağılmıştı, Jessica kılığındayken o lise etekli esmer kıza dönüşmüştü. Ama kendisini kaybediyosa neden o esmer haline dönüştü? Tombik haline dönüşmesi gerekmezmiydi? İllüzyon kalıcı olsa, Jessica halinde kalırdı. Eğer kalıcı değilse, asıl haline dönmesi gerekirdi. Niye öyle esmer haline döndü anlamadım:)[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]
Yalnız Sylar, Candice i öldürdü ve gücünü aldı, tek sorun kullanamaması dimi?
Yoksa kendi gücünü de mi kullanamıyodu, dolayısıyla Candice i öldürdü ama kendi gücünü de kullanamadığı için beyni çözemedi bütün o yetenek boşa mı gitti? O kısım merak konusu:) Bi de Sylar güçlerini niye kullanamıyo?

Sylar Candice'e neden güçlerimi kullanamıyorum diye sorunca Candice vücudunda yara kalmaması gerek gibi bişiler söyledi.Sylar'ın yaraları geçince güçlerini kullanabilir sanırım [/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]sylar bir süre sonra kendini bulunca hem kendi güçlerini hem candice'in gücünü kullanacaktır kesin. olay biraz spiderman'e dönecek gibi. peter ve sylar iyice gelişcekler ama sonra 3. bi dallama gelecek(bu küçük kızın gördüğü) ve peter-sylar kombosu birlikte hareket edicekler çıkarlar doğrultusunda bu 3.yü alaşağı etmek için :P [/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]Öküzlük değil ki. Gayet mantıklı.

Peter orada güçlerini kontrol edemiyor. Ne zaman ortaya çıkıp ne zaman çıkmayacaklarını bilmiyor. Öyle kafasına estikçe kullanamıyor. Ha belki kutuyu ateşe atsalar refleksle kurtarabilirdi. Ama o anda refleksin gelip gelemyeceğini de bilmiyordu[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...