Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes

SoulCube

Öne çıkan mesajlar

S 2 E 3 Spoiler..

[spo]evet üçüncü bölümde görüldüğü üzere bu sezonun sözü ; "save the father,save the world" veya "save her father save claire" tarzı bişi olucak..

sylar'ı yeniden gördük güçlerini kaybetmiş mi yoksa bulunduğu yer mi güçlerini kullanmasına engel oluyor tam anlayamadım,şişko kadını öldürüp onun gücünü aldı ama kullanamıyor eh kadın kullandığına göre ortamın bir engellemesi yok.

claire'ın tokmağının da "the company" den olduğunu görüyoruz eh boşu boşuna sevmemiştik o adamı. zaten mis gibi kızı öptü skcem en kısa zamanda dsdsfsfd.

fede çok pis yiyiştin kızla helal +rep.
dövmenin değişip sonra yok olmasıda deli olmuş +rep2

hiro aşık olup ağladı... gözlerim doldu ah bizim hiromuz böyle mi olacaktı...

nikiyi özlemiştik o da çıktı geldi ,

ando yardı beni asduhadsuhzxc

molly gittikçe güzelleşiyor aşık oluyorum küçücük kıza..

detaylaaaaar detaylar..

şimdi sorulacak sorulara geldi..
hiro orada kalıp ne yapacak? kensei'yi kızdan uzaklaştırıp kendi mi yicek napçak?
fede kutuyu açıcak mı?
kutunun içinde ne var?
syler bulunduğu yerden nasıl çıkacak güçlerini nasıl geri alacak?
mohinderın çalıştığı adamlar nikiye napacak
micah'ı bıraktıkları yerdeki kadın kim gücü ne?
vs vs.[/spo]

[ Mesaj 09 Ekim 2007, Salı - 14:33 tarihinde, Madcat tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

oh ben de izledim 2.kez izlerken spoiler yapmışın hiç yakıştıramadım :F
neyse ben de yapayım
[spo] dizi gitgide güzelleşio keşke haftada 1 değil de 2 günde bi yeni bölüm olsa:F

sylar ıma yazık oldu la zaten onun olduğu kısımda arka arkaya 3 4kere oha fln oldum :F bi sahilde otururken kızı öldürünce şişko patato olması ve gücünü kullanamaması 2 kere hem de:F önce bardağı alamadı sonra kızın gücünü kullanamadı:F

neyse hiro abov ne yapıon la geçmişle oynuon yazık arkadaşını da bıraktın tek başına kendini bilgisayar oyunlarına verdi

manyah karı da geldi tam oldu yalnız çocuğa harbiden üzülüom gücünü bilmediğimiz garip bi hatunun yanında kalcak

son olarak prof suresh ve mohinder aşk hayatı yaşamaya devam edio :F ilk kavgalarını yaptılar neyse allahtan çocukları var da evliliklerini bitirmezler :F [/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]iyilesmesi demek yaslanmayacagi anlamina gelmiyoki. yani gelse bile, dizide de goruldugu uzere adam o yasina kadar yaslanmis. ayri bi sacmaliksa yaralaninca iyilesmesini yeni farketmesi yanniz. 30 yasina kadar bunu farkedemediysen, yazik. bi de dizide verilen teori, insanlarin dogal seleksyonda bir sonraki nesle ilerleyebilmesi icin bu guclerin olustugu idi. 15.yy'da ne alakasi var bu gucun??!!?![/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo] vücut kendini onarıyor ya belki ondandır diycem ama o zaman döğme yapılırken çoktan yok olmuş olurdu herhalde.Belkide bir tür ilaç vardı yada sadece atraksiyon olsun diye de olabilir.

Gelelim ki Kensei'e.Bir defa o teoriyi Mohender atıyordu sanırım ortaya.Yani sonunda bir teori daha ilerisi değil.Bence mohender'ın söylemek istediği verilen güçler insanların yakın gelecekte dünyanın başına gelcek felaketlerde sağ kalmalarını sağlıycak olması.

Kensei bana sorarsanız bu süper güçlerin başlangıcı gibi birşey olabilir.Seri de çok ilgimi çeken noktalar var.Birisi güneş tutulmaları ve zamanlamarı.İkincisi Hiro'nun babasının Kensei üzerine bu kadar yoğunlaşması.Üçüncüsü de Kensei'in sembolünün her yerde ortaya çıkması.

Nedense bu üç şeyin raslantı olduğuna inanamıyorum.

[/spo]

[ Mesaj 09 Ekim 2007, Salı - 18:53 tarihinde, ssj4songoku tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

3. bölüm

[spo] bölüm gayet güzeldi dizi daha iyi duruma geliyor yavas yavas syların durum cok fena :) hero ya da uzuldum ask acısı en kotusu valla bu arada baba ölü yatarken claire yanda biriyle opusuyor muhtemelen babayı olduren adam ki bu adam da ucan cocuk mu acaba şimdi claire le sevgili gibiler falan[/spo]

[ Mesaj 09 Ekim 2007, Salı - 20:50 tarihinde, eagle_dnz tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]1. sezondaki bi bölümde Peter'ın gelecekteki halini görüyoduk. O bildiğimiz, şimdiki zamanki mülayim Peter'dan çok farklı bi haldeydi. Serseri diye bile tabir edebileceğimiz bi haldeydi ve öyle salaş bi mekandaydı. Gözünde de bi yara vardı sanırsam ve saçları da şimdiki gibiydi.
Benzer bi ortama düşmüş şu anda Peter. Ordaki insanların boş olduğunu pek sanmıyorum açıkçası. Kızın yaptığı Kelt simgesi önce Kensei'nin sembolüne dönüştü, sonra yok olup gitti. Yani yaptığı şey basit bi dövme olmayabilir.
Ayrıca Sylar'ın Noah'yı öldürmesi bana gayet mantıklı geldi. Resimde, arkada hiç de korkmuş ya da şoka uğramış gibi gözükmeyen bi Claire vardı. Burdan yola çıkarak Sylar Claire'in biçimini alıp öldürecek olabilir.[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]claire ölmez heroes bitmez sezon 12412412 olur da diziyi bitirmeye karar verirlerse en sonda claire i öldürtürler kanımca daha yeni başlayan ve süper popüler olan bi diziyi claire i öldürürüz yerine daha kral karakter geliştiririz diyip riske atmazlar kanımca[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]ya bilmiyorum bu hero tayfası generasyon generasyon gruplaşıp iş mi yapio acaba. o teker teker gebertilecek 8 kişi, şimdi bunların evlatları. Bi de kenseide de regeneration özelliği var. Acaba o herif Claire'in atası mı? Sarışın falna bi de ingiliz, kesin Claire'in büyük büyük büyük babasıdır =)[/spo]

[ Mesaj 10 Ekim 2007, Çarşamba - 02:56 tarihinde, Mortis tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...