Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes

SoulCube

Öne çıkan mesajlar

[spo]
said:
İşte esas soru geliyor; Peter sadece özel güçleri olanların kendi güçlerini mi alıyor yoksa Sylar'ın toplamış olduğu diğer güçleri de absorbe edebiliyor mu? valla merak ettim şimdi bunu..

diğer güçleri de alabiliyor. bkz. telekinesis. zira o güç syların değil syların ilk öldürdüğü herifin gücü
[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]
@cemad:

wu-huuu! doğru yahu.. beni büyük bi dertten kurtardın valla.. aklıma takılmıştı ciddi ciddi.. şimdi 2.sezon başka olaylarda bekliyoruz peter'dan.

bu arada kızın boogieman dediği kişi sylar, hatta bölüm 23'te HRG "sylar is out there, we have to find him" gibi bişi dediğinde kız yataktan "you mean the boogie man" diyerek kalkıyor.

[tükçe meali:
matt:"sylar bizi diskoya götür"
kız:he valla gider boogie woogie yaparız hep beraber. yuppii

daha sonra matt parkman kıza "so you can find anyone in the world and you just need to think about them" diyor kıza..
kız da buna "almost anyone, there is only one that i cant." diyor matt parkman da "is he a badguy like the boogie man?" diyor mamafih kız cevabı yapıştırıyor..
"no! he is a lot worse. when i think about him.. (fısıldayarak)he can see me"
[türkçe meali
matt:"çok düşüncelisin sen, hörmetler bacım! herkesi de düşünüyon demek"
kız:"yok birini düşünmüyom abii.. "
m:"niye lan eşşek sıpası?"
k:"çünkü o herif var ya... sen bilmezsin onu ne çirkeftir o.. ne düzenbazdır o... ayrıca i see dead people!"
m:hadiiii lan]

ulan dingil parkman! adamın beynini okuyon beynini.. öğren işte bu herif neyin nesi kız? neden korkuyor bundan..? sonra ağla sen "beni dedektif yapmıyorlar" diye

dedektif olunmaz dedektif doğulur olm! önce dedektif gibi düşünecen.. araştırmacı olucan.. hadi canım al şu tavlayıda koltuk altına, sağdan sağdan kaç bakalım sen..

çeviriler bana ait olup gerçeği yansıtmayabilir ama gerçekle parallelik de taşıyabilir[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
[spo]önceki bölümlerde sylar'dan boogieman diye bahsedildi diye hatırlıyorum. Baştan sona tekrar izlicem bütün bölümleri kaçırdığım bişey varmı diye ama hatırlayamadım Ando, Hiro olamaz "brain man" diyo ebleh ando. Bence Sylar=boogieman, diğer daha fazla korktuğu kişide boogieman'dan farklı birisi olabilir :)) Sylar ölmedi gibi geliyo. Kan izleri var sylar yok bence ölmediğine işaret bu:) Ayrıca Hiro "Super Hiro" ya dönüşüyo Kensei kesmezse kıçını öğretir bişeyler :)[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

zaten bu kadar çok klişenin olduğu bi dizide o son sahneyi gördükten sonra aksini düşünemiyo insan :))
[spo]Boogiemanden fazla korkulan kişi peter olmasın? Nathan devam ediyomumuş diziye? :D Bide saçma bişey var peter efendi patladı koskoca niğyorksitinin tepesinde radyasyon etkilemicek mi niğyorku? bennet amcanın ensesinde bi kol daha çıkmasın sonra?[/spo]

edik: [spo]aklıma bişey daha geldi sylar bi şekilde regeneration yada onun gibi bişey kazanmış olabilir mi? Gerçi hızlandırılmış kursla 15 dk. da kılıç ustası olduğu için Hiro adam göğüs kıllarınımı traş etti nası soktu kılıcı bilmiyoruz.çiçek böcek adamının eline ne diye kılıç verirsin. Future Hiro ne güzel adam olmuştu. gel geri kardeşim hallet işini, git.Anca save the cheerleader de kaç![/spo]

[ Mesaj 19 Temmuz 2007, Perşembe - 01:30 tarihinde, h1v tarafından güncellenmiştir ]

[ Mesaj 19 Temmuz 2007, Perşembe - 01:31 tarihinde, h1v tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]eheh inan ilk düşündüğüm şey o olmuştu benimde serpinti filan olmuyomu lan die :) ikinci sezonda nathan peter filan varmı bi öğrenmek gerek aslında eet. ben şeyden korkuyorum, uzaylı muhabbetine çekebilirler(bu şekilde syları filanda tekrar yaratmışlardır belki filan hede hödö) ki büyük ihtimallede öyle olucak dizinin jeneriği güneş tutulması değil mothership tutulması filan cıkıcak altıma s.ccam bende gülmekten :) ha gene izlicem mi izlicem o baska :)[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]nathan ve peter petrelli 2. sezonda da yer alacaklar, kontrat imzalamışlar.

o imba iyi adamın kötüye dönüşmesi olayını bi yerde daha görmüştüm. yani peter kötü adam olacak gibi bi fikir atmıştı birisi ortaya.

sylar da bana bleach'teki bountoların liderini anımsattı, kendisini durduracak/öldürecek birini arıyor aslında. ama durdurulana kadar da durmaya niyeti yok. deli çünkü :P[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...