Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes

SoulCube

Öne çıkan mesajlar

said:
Penthesilea
üye § 02 Mayıs 2007, Çarşamba - 20:48 [ özel msj ]

--------------------------------------------------------------------------------

Peter ne karizma olmus lan. Kiz olsam veririm.

--------------------------------------------------------------------------------
saying that java is nice because it works on all os's is like saying that anal sex is nice because it works on all genders.

Vermek için kız olmana gerek yok ki :)

[ Mesaj 02 Mayıs 2007, Çarşamba - 22:28 tarihinde, Rewendor tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Mantık hatası olduğunu düşündüğüm bir bölüm, ya da ben anlayamadım orayı;

[spo]Gelecekteki Hiro "Geçmişe gittim, Sylar'a soktum katanayı ama iyileşti" diyor. Görüyoruz ki, gelecekte Sylar -en azından bölüm sonuna kadar- Claire'in gücünü almamış. E bu adam nasıl regenerate özelliği almış o zaman?[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]ilk gittiğin öldürmeye çalışıyor ama sylar ölmüyor. sonra peter a söylüyor, peter kızı kurtarınca gücünü alamıyor kızın. şimdi öldürme şansı var.
yani hiro'nun geleceği değiştirme olayı bitmedi, daha yapım aşamasında :p[/spo]

[ Mesaj 02 Mayıs 2007, Çarşamba - 22:52 tarihinde, Krusty tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]Ellenmemiş gelecek:

Sylar Claire'in gücünü alır, Hiro kılıcı sapladığında ölmez, sonra patlar, Nathan'ın dönüşen hatunun gücünü alır başa geçer, şehri baştan kurar, vs vs vs

Ellenmiş gelecek:

Syler Claire'in gücünü alamaz, Peter onu kurtarır. Ama bu sefer Peter patlar, bu arada Sylar onun yerine Nathan ın ve dönüşebilen hatunun gücünü alır, Nathan olur. Hiro Sylar'a kılıcı saplar, ama Sylar ölmez (muhtemelen Lindermann ın gücünü almıştır)[/spo]

[ Mesaj 02 Mayıs 2007, Çarşamba - 23:42 tarihinde, Rewendor tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]Aslında Peter anında kazanır kavgayı. Hiro canlı olduğuna göre zaman bükme dondurma gücü yok Sylar'da, Peter durdurduğu anda zamanı Sylar'ın kafaya monte eder bişi sora da artık kesiyo mu biçiyo mu napıyosa yapar.[/spo]

[ Mesaj 03 Mayıs 2007, Perşembe - 00:08 tarihinde, Rewendor tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]Olay aslında şöyle gelişiyor galiba:

Orjinal:
Sylar clairein günücü alır, radyoadamın gücünü alır bişiler olur patlar, şehri yokeder. Nathan başa gelir, güçlenir. Sonra gelir Nathan'ın başına geçer.

Hiro duruma 1. kez müdahale eder: Sylara kılıç sokar ama sylar iyileşir. Olaylar değişmez.

Hiro duruma 2. kez müdahale eder: Daha öncesinde Claire'i Peter'a kurtartır, böylece Sylar patlamaz ama Peter patlar. Peter sağ çıkar gördüğümüz olaylar olur. Ama Hiro Claire'in sağ kaldığını asla bilemez çünkü HRG bunu ona söylemez. Bu yüzden de başarısız olduğunu düşünür geçmişteki Hiroyla karşılaşana kadar. Başarısız olduğunu düşündüğü için onun düşüncesine göre Claire ölmüştür, bu yüzden tekrar kılıç saplamayı düşünmez Sylar'a. Dolayısıyla asla Sylar'a kılıç saplamamış, onu öldürmemiştir. Sonuç olarak Claire öldü bildiğinden kılıç saplamayı denemez tekrar, peter patlar, Ama Hiro Sylar patladı sanar, sonra gösterilen gelecek olur.

HRG'den Claire'in ölmediğini öğrendikten sonra bile adam gidip Sylar'ı öldüremiyor, çünkü geçmişteki Hiro burada, bu gelecekte. Eğer gidip Sylar'ı öldürürse geçmişteki Hiro da haititili yüzünden de kaçamayacağı için bu gelecekle beraber yok olur, böylece kendisi de yok olur, ve o zaman onu öldüremez, paradoks olur. O yüzden de ilk olarak onu kurtarmaya gidiyor.

Kısaca mantık hatası yok gibi gözüküyor.[/spo]

[ Mesaj 03 Mayıs 2007, Perşembe - 00:38 tarihinde, Rewendor tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]sylar kimleri öldürmüş o zaman;
nathan, claire,şekil değiştiren abla başka varmıydı ? peter'i kapıdan elini çekerek aldı, DL i de öldürmüş o haldeyse ama DL'in patlamada öldüğü yazıyordu. [/spo]

[ Mesaj 03 Mayıs 2007, Perşembe - 01:16 tarihinde, kingpin tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]Tabii ki öyle denecek, adam başkan olmuş, yakalıyo DL'i sora da öldürüyo, işi açığa çıkarmamak için de patlamada öldüğünü yayıyo, başkan yahu yapar istediğini :) Morhinder'ı da HRG ye verdim yeni yaşam kursun diye diyerek uyutuyodur. Hatta hatırlarsanız DL'i Hiro getiriyo veriyo HRG'ye, sora geri istiyo ya. Ve Benett'e "Senden sadece kendim getirdiğim adamları geri istiyorum" diyo, demek ki patlamadan kurtulmuş adam Hiro da Benett'e getirmiş. Ando ve geçmişteki Hiro'ya da açıklama yapıyo "DL kapıların içinden geçebilir o yüzden lazım" diye.

Kısaca tahminen DL patlamada ölmedi ama kayboldu çünkü Nikki'den kurtulmak istiyodu bu da süper bahane oldu, Hiro ona yardım etmek için HRG'ye verdi (ki HRG de devlet için çalışıyo zararsızlara yeni yaşam veriyor) bunu duyan Sylar da yeni yaşam verdik ona deyip sonra orda gitti öldürdü.

Hatta tahminen ölmeden önce Peter'la da karşılaştı DL. Yoksa kapıdan kendi de geçemezdi Peter.[/spo]

[ Mesaj 03 Mayıs 2007, Perşembe - 01:28 tarihinde, Rewendor tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]

- linderman ne oldu bu arada, peter onun güçlerini de kullanamaz mı? Öyle olsaydı gelecekteki Hiro'yu da kurtarabilirdi falan filan diye geliyor aklıma.

- Bir de tabi, hatırlayamadığım için sorayım. Peter'ın Claire'i kurtardıktan sonra bomba olduğuna değinildi burada 2 ayrı mesajda, onun bağlantısını biri açıklarsa süper olur.

[/spo]

Oha, kesinlikle en iyi bölümdü seyrettiğim.

---------
http://www.youtube.com/watch?v=qBif3-XdMNI
21. Bölüm Promosu
Promo içinde geçen Molly'e dikkat:

[ Mesaj 03 Mayıs 2007, Perşembe - 03:07 tarihinde, ZaugnaKhaldun tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...