Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes

SoulCube

Öne çıkan mesajlar

bu dizi rayından çıktı okadar yani. 4. sezon ilk bölümüne kadar izledim hep aynı terane. peter mesela o güçlerle durdurabilirdi istediğini yapmadı. hikaye uzasın diye salak salak şeyler yapıyorlar. sylar mesela aynı peter gibi hayvan gibi güçlü (benim izlediğim zamanlar) ama yok yani. sıvadılar iyice.
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

Thraine_Numeheru said:

pitır

peterin yerinde olsam hazir isinlanmayi almisken gecmise doner imba dönemindeki halinden bütün gücleri alirdim .
hey gidi peter ne hale düştün ya

direk bunu beklerdim. ama iste peter gene salaklık rekoru kırmaya calisiyor. gerci bu adam ne zaman salaklassa daha da gucleniyor, gucleri gidince akıllanıyor filan. belki olur ilerki bolumlerde birşey.

birden fazla guc tutamiyo artik, en son hangisini aldiysa o kaliyo.
Sosyal ağlarda paylaş

bu nasıl bir dizi ya. nefret ettim iyice.

Jemmy denen gerizakalı cocugu 2 bölüm icinmi koydular.
Matt zaten ayrı birşey kendine kendine triplere giriyor.
Sylar artı bir dert.
Peter desen gerizekalı
Clear ne oldugu belirsiz lesbiyenlik yolunda ilerliyor.
Piyano calan kadın ne alaka çözemedim daha ee yetenegi varda ne yani
Karnavaldakiler iyi iş yapıyor t-bag cok iyi bölüm sonuda iyidi.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya flamer olmamak için kastım kendimi şimdiye kadar da, bu hafta iyi saçmaladılar cidden. Gençlik dizisi mi izliyorum, korku filmi mi izliyorum, aile sorunlarını ele alan klasik Amerikan televizyon filmi mi izliyorum, milletn birbirine mindfuck çekmesini mi izliyorum anlamadım lan resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

abi indirip izliyorsunuz değil mi siz? amerika da yayınlanırken izleseniz bir şey değilde indirip izliyorsanız üzülüyorum sizin o kadar vakit bekle belki düzgün çıkacak bu sefer diyip fln sonra hayal kırıklığı forumlarda isyan etmeler fln :D bekleyin abi kötüyse o kadar cnbc-e de çıkıyor zaten onun yerine başka br şeyler indirin madem kötü
Sosyal ağlarda paylaş

heroesı 3. sezonu izledikten sonra bırakmıştım geçen yıl.ilk çıktığında obaaa diziye bak gg falan dedim 1. sezondan sonra. an ve an takip ediyodum.sonra sıçtı. iyice saçmalamışlar. fringe varken heroes izlenmez komik geldi bana. dizi kendi içinde mantıklı olmalı. güçlü olan karakterlerin gerizekalı olmasından her zaman nefret etmişimdir. peter petrelli peygamberliğini ilan etmeliydi normalde ama beyinsiz. 2 tane skilli var başka skill kullanmıyo ama bütün skillere sahip. yeri geldiğinde aptal aptal bekliyo bakıyo bön bön sonra başkası skill çakıyo 3000 canı gidiyo falan. bırak yaa. gerizekalılardan nefret ediyorum. çık dışarı peter.

heroes(td)
Sosyal ağlarda paylaş

ben tamamen ümidi kestim, adam gibi plot, baskın karakter beklemeden güle oynaya seyrediyorum valla.
çok boktan dizi evet, ama naapalım işte, iyi gidiyo çıtır çerez adventure dizisi olarak.
misafir umduğunu diil bulduğunu.
teyk it iizi bence, hopluyolar zıplıyolar, ışınlanıyolar filan.
aşkımemnudan iyidir sonuçta.
hem merlin seyreden (ben!) bunu haydi haydi seyreder zaten, eheh..
Sosyal ağlarda paylaş

behran said:

Flassh said:

abi spoiler yememek için okumadım hiç bişi son 3 4 bölümdür izlemiyorum
iyi mi yapıyorum yoksa bi düzelme var mı dizi de

ne olduğu belli değil. izliorum ama anlamsız gelio zmaan öldürüo sadce

Hİkaye akışı çok düz,her sezon yeni rakipler&eski hikaye. Ama bu sezon artık saçmaladılar da saçmaladılar. o kadar geçen senenin hikayeleri yok Çölde kayıp kızkardeş vs hiç bir sonuç vermedi. Bu sezon daha da bayık. Bir T-bag var, o biraz biraz kurtarıyor sanki, ama onda da hala ne istiyor, ne yapacak belli değil.

Reytingler oldukça düştüğü için Claire'i lezbiyen yaptılar, Gene işe yaramadı. 7/24 makyajlı baygın bakışları bırak diziyi kurtarmaya, baymaya başladı.

Hiro sevimliydi ilk başlarda, dizinin saf çocuğuydu artık sıkmaya başladı, hele ando ile kızkardeşini 1 dakikada basit bir numarayla evlendirdiler, çok saçma oldu. hala gereksiz gereksiz dünyayı kurtaracağım muhabbetleri.

Peter İlk başlarda bunalım çocuktu, o kadar bölüm geçti, hala ergenlik çağındaki sorunlu çocuktan adım ileri gidemedi.

Bir tek Noah güzel bir ilerleme kaydediyor, Dizide ki en karizma karakter bence hala.

Peki neden hala izliyorum?
nette 40 dakikalık diziyi atlaya atlaya20 dk'da izlemeye izleme denilirse, şimdi gibi, can sıkıntısından, mecburiyetten.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...