Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes

SoulCube

Öne çıkan mesajlar

abi bu dizi her bölümünde kendi saçma sapan işler rekorunu kırıyor

hayır nathanı sallayan kimse yok zaten ama illa nathan olmalı diyorsan nathanı öldürtme. hadi öldürttün aksiyon olsun diye, yahu daha önce noah'ı canlandırmadın mı claire'in kanıyla? niye nathanı heallamak yerine syları nathanın yerine koyuyorsun.

matt'in gücü de ne zaman sıkışsalar kullanmaya başladılar. yakında haitilinin gücü taklit edicek. "sylar kimliğini unutacaksın sen şusun sen busun" euheuheu o an dedim bu adamın eli kesilse iyileşecek o zaman ne olacak diye o sırada saat sahnesini koydular zaten.

nasıl bir senaristin fikridir syların bedende nathanı yaşatmak asdfasfasfda

hayır hadi claire'in o resleme gücünü attık çöpe büyük hataydı kabul ettik dediler. yav nathan dünya için bu kadar önemliyse söleyin peter geçsin nathan'ın yerine syların ne işi var:D

bu arada şimdi tam hatırlamıyorum ama ben izlerken peterın yüzündekiler yara bere değil kan diye hatırlıyorum. yani yara iyileşmiştir ama az önce kanayan kan kaldı suratında. yok hala kanayan yaraysa hatalı tabi

Sosyal ağlarda paylaş

of saçmalık da son nokta

of cılkı çıktı artık
lan nikiyi 2 kere öldürdünüz 3.ye neden diriltiyorsunuz
lan diriltcekseniz neden öldürüyoruz
lan nathan ı diziden çıkarmak istemiyorsanız neden öldürüyorsunuz
lan Peter'da shapeshifting gücü varken Nathan ı yaşatmak için neden Sylar ı kullanıyorsunuz
hatta lan eşek senaristler 2 milyon tane gücü olan Sylar 2 tane uçan adamı nası durduramıyor

of ulan

Sosyal ağlarda paylaş

Flameoffear said:

Final!

Benim anladığım peter syların kullandığı son yeteneği alabildi. E abi sen şekil değiştiriosan ozaman syları ne haltıma sağ bırakıonuz ki. En son gelen de 3. kardeş hatun. Yani hatunu dizide tutucaz die üfürükten şeyler çıkarıyorlar. Yok abi bu kadar yavan bi final olmaz.

sylar peter ve nathan girdiginde elektrik seyini kullanıyodu, yani son kullandıgı gucu shapeshifting degil

Sosyal ağlarda paylaş

SpiderS_DangeR said:
nuwanda said:

sylar peter ve nathan girdiginde elektrik seyini kullanıyodu, yani son kullandıgı gucu shapeshifting degil

son kullandığı değil de son aldığı güç
ne bu abi stackle mi çalışıo bu güçler

"yeni güç aldım stackin en üstüne koydum"

"ver güçlerini, olmaz stackin en üstündekini al"
Sosyal ağlarda paylaş

nerde ilk 2 sezon heroes nerde bu sacmalik. zaten yazacak konu bulamiyorlar bir de mal gibi tutup 25 bolum cekiyorlar.

karakter 3 defa oluyor ve 4 sefer geri geliyor. kotu adam oluyor, diriliyor, oluyor, tekrar diriliyor, iyi oluyor, tarafsiz oluyor, salak salak depresif oluyor sonra gene kotu oluyor sonra baska karakterin save'ini load ediyorlar saka gibi. "bir digeri surekli olup baska karakter geliyor onun yerine hatun oyuncu koyalim" mantigiyla en eblek karakteri on plana cikariyorlar. komik ama dizide hero kavramini en iyi bilen karakter sadelestiriliyor ve coluk cocuk pesine, hindistanda dugunlere gonderiliyor sebeklik yapsin ekrana ciksin diye.
Sosyal ağlarda paylaş

nuwanda said:
Flameoffear said:

Final!

Benim anladığım peter syların kullandığı son yeteneği alabildi. E abi sen şekil değiştiriosan ozaman syları ne haltıma sağ bırakıonuz ki. En son gelen de 3. kardeş hatun. Yani hatunu dizide tutucaz die üfürükten şeyler çıkarıyorlar. Yok abi bu kadar yavan bi final olmaz.

Sylar dan aldığı son güç elektrik olsa nasıl başkanın şekline bürünsün ki. Bildiğimiz üzere yenisini alınca eskisi gidiyor.

Sosyal ağlarda paylaş

peter

peterin nathanin öldüğünden, sylarada nathanin savei yüklendiğinden haberi yok diyorsunuzda şöyle bişi var;

peter amerikan başkani şeklinde sylari yakaladi ve o sahneden sonra direk annesi ve clairein üvey babasinin oldugu sahne geldi. matt parkmandan reload olayini istiorlardi.. bu 3lüye sylari yakalip götüren peter ve bu olaydan haberi illa ki olacaktır.

aha size sylari getirdim haydi eyvallah diyip çekip gitti gibi salakça bir kurgu değilse tabi.

Sosyal ağlarda paylaş

bonesoul said:

peter

peterin nathanin öldüğünden, sylarada nathanin savei yüklendiğinden haberi yok diyorsunuzda şöyle bişi var;

peter amerikan başkani şeklinde sylari yakaladi ve o sahneden sonra direk annesi ve clairein üvey babasinin oldugu sahne geldi. matt parkmandan reload olayini istiorlardi.. bu 3lüye sylari yakalip götüren peter ve bu olaydan haberi illa ki olacaktır.

aha size sylari getirdim haydi eyvallah diyip çekip gitti gibi salakça bir kurgu değilse tabi.

bjkfeneriyenecek

Peter nathanın öldügünü bilmiyor. bi ara peter ortalıkta degilken sylara nathanı yuklediler iste

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...