Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes

SoulCube

Öne çıkan mesajlar

süper bölümdü bence, her saniyesinden zevk aldım hiç sıkılmadan izledim, inşallah böyle devam ederler.

ooooo

arabayı çalıştırmak için andonun yaptıklarına baya bi güldüm komik bir sahneydi.
matt in danko ya yaptıklarını izlerken sanki kendi intikamımı alıyormuşcasına sevindim, herifte baya büyük bir yara açtı bence.
sylar ın noah ya yaptıklarıysa süperdi tam bir psikopat olduğunu birkez daha gösterdi, neyseki noah çabuk anladı.
bir sonraki bölüm muhteşem olabilir, gerçi herkesin tekrar bir araya geldiği diğer bölümlerde hep boka sarmıştı ama bu sefer becericeklerini düşünüyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

çok iyiydi be belki de en iyi heroes bölümüydü ya da bunca zaman sonra bu kadar iyi bir bölüm görünce öyle geldi

spo

bennettin orada syların kalkmayarak numara yapabileceğini düşünmesi gerekirdi aslında ama belki de zamanı yoktu tabi kendi öldü mü diye kontrol etmek için

sylar dankoyu öyle bir benzetcek ki salak gitti güvendi ona sylar ın tek tehditi bennet da gidince tek kaldı...

andonun bebeği sakinleştirdi sahne nefisti

hiro: keep doing the face süperdi burası :D

Sosyal ağlarda paylaş

Bence Sylar'ın amacı şu;
Danko'yu kullanarak danko'nun yerine geçecek. Daha sonra başkanla iletişim kurucak ve başkanın yerine geçecek. Tabi Peter ve saz arkadaşları bunu nasıl olucaksa öğenecekler ve hoppa "Save The World" olayı yeniden baş gösterecek.

Sosyal ağlarda paylaş

o bu değil de enazından shapeshifting'i nerflemişler. ilk sezonda mı ne bi kadın vardı onunkisi çok ultimate bi shapeshifting'di, direk ortamla birlikte hiç dokunmadan falan haşırt diye değişiyodu. o kadın öldüğünde sevindiydim, bu shapeshifting enazından daha insancıl =D

Sosyal ağlarda paylaş

bence toparlayacaklar artık diziyi.

faking 22

çok güzel bi bölümdü. mezarlardan ne çıkacak acaba. en azından çok uzun zamandır bir sonraki bölümü merak etmediğim dizilerden birisi olmuştu heroes ama artık takip eder oldum yeniden. bakalım.

Sosyal ağlarda paylaş

bence

bu güçler hiç bir zaman doğal olmadı. hep insan genleriyle oynarak yapıldı. diceksiniz o zaman sensei mi ne vardı o ne alaka. hafıza silinip geçmişe gönderildi.

ordaki cesetler ise başarısız deneyler. hep bu işin başında da angela, arthur ve şu japon ve linderman vardı. hükümet için çalışıyorlardı. ama bazı şeyler istedikleri gibide gitmedi ve kalıtımsal oldu bu güçler filan.

ayrıca andonun sahnesinde çok güldüm. efsaneydi yani.

bu şekil değiştirmede, eğer o kişiye dokunmazsan olmuyor. yani öyle başkanı gördüm hop başkan olayım olmuyor yani.

eskiden zamanla kafafımızı allak bullak ettiler şimdi şekil değiştirme ile.

bence dizinin şu ana kadar en iyi 2. bölümü. ilki peter'ın güçlerini farkedip o elektrik silahını durduğu sahneydi :D

Sosyal ağlarda paylaş

BiTcH_oFBaT said:

bence

bu güçler hiç bir zaman doğal olmadı. hep insan genleriyle oynarak yapıldı. diceksiniz o zaman sensei mi ne vardı o ne alaka. hafıza silinip geçmişe gönderildi.

ordaki cesetler ise başarısız deneyler. hep bu işin başında da angela, arthur ve şu japon ve linderman vardı. hükümet için çalışıyorlardı. ama bazı şeyler istedikleri gibide gitmedi ve kalıtımsal oldu bu güçler filan.

ayrıca andonun sahnesinde çok güldüm. efsaneydi yani.

bu şekil değiştirmede, eğer o kişiye dokunmazsan olmuyor. yani öyle başkanı gördüm hop başkan olayım olmuyor yani.

eskiden zamanla kafafımızı allak bullak ettiler şimdi şekil değiştirme ile.

bence dizinin şu ana kadar en iyi 2. bölümü. ilki peter'ın güçlerini farkedip o elektrik silahını durduğu sahneydi :D

İşte onun için dankoyu kullanıyor dedim ya. Normal şartlar başkana yaklaşması çok zor olur. Ama dankonun başkanla iletişimi oldugunu bildiği için onu kullanıp başkanın yerine geçebilir.

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...