Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes

SoulCube

Öne çıkan mesajlar

20

bebeğin dolabındaki saklanışları mükemmeldi :) ve tabi YATTA!!
strauss un sahnesi çok dramatik ve başarılıydı
parkmanla daphne nin sahnesi de çok dramatik be başarılıydı

neden teleport olamadığı hakkında bi fikir gelmedi aklıma hiro nun neden sadece zamanı durdurma en acil olan oydu diye mi o oldu sadece acaba

Sosyal ağlarda paylaş

uçak gemisine muz saldırısı

Hiro artık bebeksiz de durdurabiliyo zamanı sanırım, bebek dokunmadan tekrar başlattı çünkü. Yani bebek bi kere dokununca zaman özelliği komple geri geldi tahminen. Teleport da nerf işte.

Peter'a da dokunsa 3-5 özellik gelecek heralde yoksa ezik kalıyo Peter da.

Strauss ölmedi zaten, göz kırptı işte. Tahminen spider-man'deki türevi gibi sular birleşicek tekrar ortaya çıkacak.

Sylar eve zaten sadece kendini belirtmek için girmişti, tavşanı koydu sora da çıkamadan geldi keltoş.

Yanlız Noah da az zibidi değil ha

Sosyal ağlarda paylaş

kesinlikle mükemmel bi bölümdü!
dizide ne ararsan var; ask, heycan, drama, komedi, action!

i can be your hero baby

baslangic süperdi yine, bu kadar mi heycanli baslar bi bölüm?
micahnin da rebel olabilecegini tahmin edemeyen bi ben kalmisim!
ve sasirdim baya. aferin velede takdir ettim.
ando-hiro-baby matt parkman sahnesi süperdi, güldüm baya.
tracy strauss'un yakalandigi an da mükemmeldi, hele o müzik apayri olmus. matrix'in yandan yemisi gibi ehah.

daphne-matt sahnesi o kadar romantik ve dramatikti ki gözlerim doluyordu az kalsin o derece. cok iyi baglamislar fly me to the moon dedikten sonra öldü kadin =/ üzüldüm. fly me to the moon calsalardi birde üzerine, hüngür hüngür aglardim heralde.

Sosyal ağlarda paylaş

spoiler

parkman ve daphne nin olayı ekstraydı, böyle güzel bir sahne beklemiyordum açıkçası, tebrik ettim. peterın anne peterelli yi alıp boba fett gibi yukarı fırlamasına çok güldüm, yahu asansörün önündeki ajanlarda hiç mi refleks yok? kapı açılır açılmaz bas tetiğe işte, bir taşla 2 kuş :D

hironun zamanı durdurma gücünü alıp zaman yolculuğu gücünü almaması da isabet oldu yoksa yine eskiye dönerdi dizi. hiro ile ando nun oyuncakların arasında kamufle olma sahnesi de ikinci ekstra sahneydi :D
bana kalırsa peter eski gücünü geri alırsa gene senaryo sapıtırmış gibi geliyor. aşırı güçlü karakterler olunca işin cılkı çıkıyor. esas bebek sylerla temas edip syler ın güçlerini resetlerse çok bomba olur.

ha birde şu buz sahnesi vardı, direk wow oynadığım zamanlarda koşturduğum frost mage geldi aklıma :)

Sosyal ağlarda paylaş

Efektler güzeldi.

Sylar'ın olmadığı bölümler daha az sıkıldığımı farkettim. Sylar aksiyon olunca iyi yoksa sıkılıyorum, çok uzattılar. Peter'dan bile fazla screentime'a sahip. Ayrıca bu bölüm Nathan yoktu, oh be.

ROFL!!! Ali Larter yine öldü. İki vakte diziden ayrılır.

Ando hadoken çekti lol. :D

Micah'ı sevmezdim ama bu rebel muhabbetiyle güzel dikiş tutturdu.

Öte yandan Daphne'nin ölümü Kensei'nin ölümünden sonra Heroes'un başına gelen en kötü şey olsa gerek. Senaristler yine yanlış işler yapıyorlar.

Sosyal ağlarda paylaş

HellHound said:
arcane said:

ROFL!!! Ali Larter yine öldü. İki vakte diziden ayrılır.

olmedi bence buzul buzul goz kirpiyor sonunda... t-1000 gibi akacak ortamlara kesin

ha olse bile bir jeton daha var, ucuncu kardes ayagina geri getirirler diziye :P

bir jeton daha var lafına koptum. aynen öyle bilgisayar oyunu gibi 3 hakkı var kadının :D bu arada daphne ölmemiştir belki, sanki kendine gelecek yada başka birşey olacak.

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...