Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes

SoulCube

Öne çıkan mesajlar

brian fuller ile roportaj

As some of you know already, Bryan Fuller, from pushing daisies (RIP), is coming back to heroes. Here are his thoughts about changing the show back to its original glory, shown in an interview with EW magazine.

Q. Where did Heroes go wrong in your opinion?
A. It became too dense and fell into certain sci-fi trappings. For instance, in the "Villains" arc, when you talk about formulas and catalysts, it takes the face off the drama. You have to save something with a face; otherwise you don't understand what you're caring about. We're also altering the structure so that there's a very clear "A" story. But it is a big ship; its going to take a little while to turn it.

Q. How long will it take?
A. The "Fugitives arc (kicking off Feb. 2) really is a fresh start. All of the characters are back in their real lives. You see Peter as a paramedic. Claire is looking for colleges. We get away from the world of formulas and quasi-magic. I think one of the great things about the first season is that the metaphor for their abilities was very clear. Those metaphors have gotten too complicated.

Q. Any plans to trim the sprawling cast?
A. People will die. And some will return. Matt's wife (Janice) comes back. We'll find out what happens when you have a super baby.

Q. Who gets the final say: you or series creator Tim Kring?
A. Tim. I'm a consultant. My job is to help facilitate the vision of the show, and the vision has been a little inconsistent. But "Fugitives" is such a great sea change. I think people who have been critical of Heroes will come back.

Sosyal ağlarda paylaş

Final güzel oldu ama gene çok hızlı bitirdiler. Bu arada ufak Petrellinin kendine igne yapıp 1 saniyede güçlerini geri alması biraz hızlı olmuş. Asker 20 saniye titredi, Hironun arkadaşı bayıldı ama bizimki sadece öksürme zamanında hero oldu gene. Sylara üzüldüm güzel bi karakterdi dizide.

Sosyal ağlarda paylaş

_ILuVaTaR_ said:

@eagle_dnz

ahah sylarla ilgili benim de aynı şey aklıma geldi de yaşayacaksa bile başka türlü olur heralde.muhtemelen cam erime sıcaklığında vücuttan geriye de pek birşey kalmaz :p

güç alma konusunda emin değilim illa gücün kullanıldığını görmesi mi gerekiyor diye,sonuçta annesinden geleceği görmeyi aldı farketmeden ve uçmadan önce nathanın uçtuğunu görmemişti hatta kendisinin uçma yetteneği olduğunu falan sanıyordu.

mantıken sylar'ın bütün güçlerini alması gerekiyor evet ama burda heroes'dan bahsediyoruz yani mantıken olması gerekenler ille de olmuyor :p

Sylar

Amigo kızın nükeden sağ çıktığını unutuyorsunuz sanırım arkadaşlar. Syların ölmesi gibi bir ihtimal yok bence. Ki ölemeyeceğine dair de bir ton bilgi verildi dizide.

Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:

Final güzel oldu ama gene çok hızlı bitirdiler. Bu arada ufak Petrellinin kendine igne yapıp 1 saniyede güçlerini geri alması biraz hızlı olmuş. Asker 20 saniye titredi, Hironun arkadaşı bayıldı ama bizimki sadece öksürme zamanında hero oldu gene. Sylara üzüldüm güzel bi karakterdi dizide.

alışkın o da ondan öyle :D
Sosyal ağlarda paylaş

Flameoffear said:
_ILuVaTaR_ said:

@eagle_dnz

ahah sylarla ilgili benim de aynı şey aklıma geldi de yaşayacaksa bile başka türlü olur heralde.muhtemelen cam erime sıcaklığında vücuttan geriye de pek birşey kalmaz :p

güç alma konusunda emin değilim illa gücün kullanıldığını görmesi mi gerekiyor diye,sonuçta annesinden geleceği görmeyi aldı farketmeden ve uçmadan önce nathanın uçtuğunu görmemişti hatta kendisinin uçma yetteneği olduğunu falan sanıyordu.

mantıken sylar'ın bütün güçlerini alması gerekiyor evet ama burda heroes'dan bahsediyoruz yani mantıken olması gerekenler ille de olmuyor :p

Sylar

Amigo kızın nükeden sağ çıktığını unutuyorsunuz sanırım arkadaşlar. Syların ölmesi gibi bir ihtimal yok bence. Ki ölemeyeceğine dair de bir ton bilgi verildi dizide.

o cam çıkarsa yaşar ama
clairda sopa girdiğinde ölmüştü ki biri sopayı çıkarmıştı yaşamıştı

Sosyal ağlarda paylaş

adamınbiri said:
bide bölümlerin hepsine bayık diyip sezon sonuna kadar izleyenler var
o nasıl oluyo?

bölümlerin hepsi bayık, heyecansız bir şekilde 2 şubatta gelecek yeni bayık bölümleri bekliyorum lol

diziyi bitirsinler, bağlasınlar diye bekliyorum, ama bi türlü bağlamıyorlar inat eder gibi.
resmen resetlendi dizi, 4. cilt başa saracak, e o halde bir şans daha vermeye değer.
Sosyal ağlarda paylaş

valla finalde içim şişmedi desem yalan olur. ama yukarılarda röportajı verilen adamın dediklerinde gerçek payı var, dizinin draması eksildi, bööle bir mıcırıklar yumağına dönüştü, bunlar doğru. 4. sezona bi şans daha verebilirim ben sırf röportajda doğru tespit edilen şeyler için. tespit ettiklerine göre çaresini de bulur bunlar.

olup bitenler

- sylar kalkar ordan bence, cam erir, bişey olur. diziye bu kadar rating getiren bi adamı öldüremezler.
- haitian önemli bi karakter, o da durur bence, adam antidot sonuçta, güç dengelerini sıfırlayan adamın el altında bulunmasında fayda var.
- peter'ın injection ile orijinal gücünü (empatiyle yetenek emme) aldığını ve yakınındaki nathan'dan uçmayı emiverdiğini düşünenlerdenim. sonuçta bu konuda hızlı kızımızın (hiro'nun deyişiyle nemesis, adını unuttum şimdi) lafı var: "ben koşmaya hasrettim, koşucu oldum süper gücüm gelince". burdan hareketle herkesin içinde built-in bir super power potansiyeli varsa, peter'ın olayının ne olduğunu zaten biliyoruz, formülü yeniden alınca orijinal haline dönmesi normal.
- hiro ortada kaldı. o da rating getiren bir karakter olduğu için bir noktada eski gücüne kavuşur gibime geliyor.
- andocan iyi oldu. 3 sezondur kuyruk gibi geziyordu, haketmişti special olmayı.
- nathan sux big time. ama obama detayı iyiydi.
- mis gibi jessica'nın yerine satıcı buzdolabı tracy'nin gelmesine hala kılım. bence 4. sezonda şu adı geçen ama henüz tanışamadığımız barbara da girer işin içine...
- petrelli ananın büyükanneliğini bilip, bacaklarına battaniye örtüp, herkesi etrafına toplayıp bütün doğruları biiir bir masal kıvamında anlatmasını istiyorum.
- hem primatech hem de pinehearst patlamış oldu finalde. asıl mıcırık bu iki şirketten çıktığına göre, zemin röportajda geçen reset olayına müsait.
- bu durumda bennet'in nasıl bir tutum izleyeceği ilginç olabilir. adam hayatı boyunca pis iş çevirmiş. şimdi çevirecek pis işi kalmayınca ne yapacak acaba?
- mohinder lütfen ölsün. çekilsin gitsin. gıcık..
- micah geri gelsin. tatlı çocuk, seviyoz. gayet de aklı başında.

iyi dilekler ve kapanış...

şunların hepsi (nathan ineği hariç) bir araya gelip, bilgi ve deneyim paylaşıp, hükümet karşıtı bi anarşist süper güç odağı olsunlar istiyorum. o zaman lezzetli olur 4. sezon. ki ismi de (fugitives) bu duruma müsait.

Sosyal ağlarda paylaş

4.sezon tahminleri

Benim tahminim, nathan ın yeni pinehearts, primatech i kuracak devlet destekli;

Bu noktada önce noah ı tavsiye eder, noah claire dokunmadığınız sürece ben varım diyecek. Tabii noah işin içine girince one of them, one of us sistemi geri döner. Nathan fugitive ler için ekip kurar, ekipte buzdolabı hatun, mohinder kesin olur.
Bunlar zaten parkman, nemesis, hiro, ando, parkman la takılan ufak kız, micah, peter, african isaac ı avlamaya kalkarlar. Tabii arada yeni hero lar gelir, onlar sezondaki rating lerine göre ya ölür ya kalır.
Bu arada claire in gücü kimsede olmayınca, nathan claire e saldıracak, anlaşmamızda bu yoktu diye noah ta karşı tarafa geçecek.
Anne petrelli de, fugitive lerin advisor ı olur. Nathan a akıl verir.
Sylar napar onu tahmin edemiyorum zaten syları izlenir yapanda bu.

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...